هدر اصلی
1388/05/05 12:36:00
سرویس سیاسی
واکنش نمایندگان به تغییرات دولت نهم -2

فولادگر: تغییرات کابینه منطقی نیست

**رئیس کمیسیون ویژه بررسی اصل ۴۴ قانون اساسی در خصوص تغییرات صورت پذیرفته در کابینه دولت نهم گفت: دولت اصولگرایی باید به مقام معظم رهبری اقتدا نماید.

"حمیدرضا فولادگر" رئیس کمیسیون ویژه بررسی صال 44 قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه تغییرات صورت گرفته در کابینه دولت نهم در روزهای اخیر منطقی به نظر نمی‌رسد اظهار داشت: تغییرات در طول عمر دولت نهم با توجه به افزایش بهره‌وری، هماهنگ سازی و توانایی ظرفیت مدیریت صورت می‌پذیرفته است اما در این تغییرات در حال حاضر به صلاح جامعه نیست.

وی با اشاره به اینکه این برکناری‌ها مرتبط با پیامدهای تغییر معاون اول رئیس جمهوری می‌باشد گفت: در صورتی که این تغییرات در راستای هماهنگ سازی کابینه نیز صورت می‌گرفت نیز مناسب نبود و از نظر مدیریتی قابل پذیرش نمی‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه دولت اصولگرا باید خود را تابع ولی فقیه بداند اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان خود در چند روز گذشته اعلام کرده‌اند که این مسایل (برکناری مشایی) به مسایل اختلافی تبدیل نگردد و باید دولت به مقام معظم رهبری اقتدا نماید.

وی در پایان در خصوص استعفای صفار هرندی وزیر ارشاد نیز اظهار داشت: منش و اخلاق ایشان به گونه‌ای است که علیرغم استعفا برای از حد نصاب نیافتدن مجلس حاضر شده‌اند در کابینه باقی بمانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet