ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوندی مطرح کرد:

فرار برخی متخلفان و دست بردن در اسناد از تبعات طولانی شدن روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر پرهیز از سیاسی‌کاری در پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تأکید کرد.
چهارشنبه 17 آبان 1396 ساعت 08:25
فرار برخی متخلفان و دست بردن در اسناد از تبعات طولانی شدن روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر پرهیز از سیاسی‌کاری در پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تأکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105190740201.jpg فرار,برخی,متخلفان,و,دست,بردن,در,اسناد,از,تبعات,طولانی,شدن,روند,تحقیق,و,تفحص,از,صندوق,ذخیره,فرهنگیان Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بر پرهیز از سیاسی‌کاری در جریان بررسی این طرح مهم تأکید و اظهار کرد: نباید نگاه اعضای کمیته طرح تحقیق و تفحص نگاه مچ‌گیرانه باشد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از افرادی که طراح طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان هستند عنوان می‌کنند که 8 سال پیش نیز از تخلفات روی داده در صندوق ذخیره مطلع بودند؛ البته در برهه‌هایی طرح تحقیق و تفحص مطرح شد ولی موافقت لازم را از صحن علنی مجلس برای ادامه کار کسب نکرد.

وی با بیان اینکه اگر در زمان اصلاح اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان تنظیم اساسنامه به گونه‌ای بود که منافذ فساد و سوء استفاده بسته می‌شد هرگز شاهد چنین فساد بزرگی نبودیم، افزود: مسئله این نیست که اعلام کنیم تخلف در چه زمانی رخ داده و به دنبال مقصر بگردیم یا توپ را در زمین یکی از جناح‌های سیاسی بیندازیم، مسئله این است که اموال به بیت المال برگردد و فرهنگیان از منابع آن بهره ببرند.

بیرانوندی با تأکید بر تسریع در تدوین گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، یادآور شد: سرعت عمل در بررسی این پرونده باید به گونه‌ای باشد که بیش از این خدشه به باور فرهنگیان و عموم جامعه وارد نشود و اعتماد و باور مردم را نمی‌تون به راحتی ترمیم و اصلاح کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه به طول انجامیدن پروسه بررسی تحقیق و تفحص آسیب‌هایی ازجمله فرار برخی متخلفان به بیرون کشور و دست بردن در برخی اسناد را در پی می‌تواند داشته باشد، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات و به تبع آن کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تمام تلاش خود را برای زودتر به نتیجه رسیدن پرونده مذکور خواهد داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار