ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی با اشاره به لغو دستور العمل افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر؛

تیم اقتصادی دولت برای تکمیل مسکن مهر همنوا شود /دستورالعمل ها گره مسکن مهر را باز کند نه کور

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر بعد از 5 سال بلاتکلیفی این طرح عقب گرد در این حوزه بوده و گره این پروژه را کور تر می کند.
شنبه 20 آبان 1396 ساعت 11:37
تیم اقتصادی دولت برای تکمیل مسکن مهر همنوا شود /دستورالعمل ها گره مسکن مهر را باز کند نه کور رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر بعد از 5 سال بلاتکلیفی این طرح عقب گرد در این حوزه بوده و گره این پروژه را کور تر می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201710105229499501.jpg تیم,اقتصادی,دولت,برای,تکمیل,مسکن,مهر,همنوا,شود,/دستورالعمل,ها,گره,مسکن,مهر,را,باز,کند,نه,کور Icana

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح مسکن مهر، گفت: افزایش سود وام مسکن مهر کار درستی نبوده و گره این طرح را کورتر می کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر توقف دستورالعمل افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر ادامه داد: باید شرایط تکمیل هر چه سریع تر مسکن مهر فراهم شود تا اقشار آسیب پذیر جامعه صاحب مسکن شوند، از این رو اقدام وزیر راه مبنی بر توقف این قابل تقدیر است.

امیدی به پایان طرح مسکن مهر تا پایان دولت نیست

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه پرونده مسکن مهر باید تا پایان سال 96 بسته شود، تصریح کرد: متاسفانه با رویه فعلی مسئولان امیدی به پایان این طرح نه تنها تا پایان سال جاری بلکه تا پایان دولت فعلی نیز نیست.

رضایی با بیان اینکه لازمه تکمیل هر چه سریع تر طرح مسکن مهر در سراسر کشور ارایه تسهیلات ارزان قیمت است، افزود: طولانی شدن این طرح به صلاح نبوده و سرمایه کشور را هدر می دهد.

وی با تاکید بر اینکه تکمیل هر چه سریع تر طرح مسکن مهر مطالبه جدی مردم از مسئولان است، گفت: مردم به بحث ها و دعواهای سیاسی دولت ها کاری ندارند و تامین مسکن که در قانون اساسی به آن اشاره شده را از دولت وقت مطالبه می کنند.

افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر گره این بخش را کورتر می کند

رئیس کمیسیون عمران مجلس دهم، ادامه داد: افزایش بهره و نرخ سود در تسهیلات مسکن مهر بعد از 5 سال بلاتکلیفی این طرح عقب گرد در این حوزه بوده و گره این پروژه را کور تر می کند.

رضایی با تاکید بر اینکه بانک مرکزی باید با در نظر گرفتن اهمیت تکمیل طرح مسکن مهر از پافشار بر دستور العمل افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر دست بردارد، گفت: همنوایی تیم اقتصادی دولت برای تسریع در تکمیل هر چه سریع تر این پرونده به ساماندهی بخش اعظمی از بازار مسکن می انجامد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر در تضاد آشکار با سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر ساماندهی بازار مسکن و تکمیل مسکن مهر است، افزود: متاسفانه عدم هماهنگی در تیم دولت و ناهماهنگی بانک مرکزی با سیاست های ریاست جمهوری وضعیت بازار مسکن را بیش از پیش آشفته می کند.

رضایی تاکید کرد: انتظار ما از بانک مرکزی تبعیت صرف از دولت در استای پیشبرد اهداف اقتصادی است تا به این ترتیب وضعیت کشور ساماندهی شود.

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از برخی از پروژه های مسکن مهر

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: لازمه کلنگ زنی طرحی دیگر برای خانه دار شدن اقشار نیازمند و ضعیف جامعه تکمیل هر چه سریع تر طرح مسکن مهر است از این رو باید اهتمام جدی در این رابطه وجود داشته باشد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، همچنین از برنامه کمیسیون عمران مجلس برای بررسی میدانی مشکلات طرح مسکن مهر در کشور خبر داد و گفت: برای بررسی مشکلات این طرح بازدیدی با حضور مسولان وزارت راه و شهرسازی از چند واحد مسکن مهر خواهیم داشت تا ببینیم دلیل تاخیر در تکمیل این پروژه چیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار