شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تهرانی در گفت‌وگو با خانه ملت:

افزایش مخاطب خانه ملت در 6ماه گذشته قابل توجه است/تاکید بر ایجاد امکان مشاهده بدون واسطه عملکرد نمایندگان مردم در مجلس

سرویس اقتصادی
مدیرعامل تلویزیون اینترنتی آیو، گفت: این پلتفورم جدا از رسانه بودن یک پلتفورم دانش بنیان است و افراد فعال در آن از جوانان نخبه کشور هستند.
شنبه 27 آبان 1396 ساعت 13:27
افزایش مخاطب خانه ملت در 6ماه گذشته قابل توجه است/تاکید بر ایجاد امکان مشاهده بدون واسطه عملکرد نمایندگان مردم در مجلس مدیرعامل تلویزیون اینترنتی آیو، گفت: این پلتفورم جدا از رسانه بودن یک پلتفورم دانش بنیان است و افراد فعال در آن از جوانان نخبه کشور هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201707109064795179.jpg افزایش,مخاطب,خانه,ملت,در,6ماه,گذشته,قابل,توجه,است/تاکید,بر,ایجاد,امکان,مشاهده,بدون,واسطه,عملکرد,نمایندگان,مردم,در,مجلس Icana

حسین تهرانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، درخصوص عملکرد تلویزیون اینترنتی آیو و پخش زنده صحن علنی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: پخش صحن علنی مجلس شورای اسلامی از تلویزیون اینترنتی آیو یک اتفاق خوب است، در زمان پخش سخنرانی رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی شاهد بودیم که چند ده هزار نفر به‌صورت مستقیم این برنامه را از آیو مشاهده می‌کردند.

مدیرعامل تلویزیونی اینترنتی آیو با بیان اینکه یکی از اهدافی که دنبال آن هستیم افزایش شفافیت است، گفت: آیو در کنار خانه ملت که صحن علنی مجلس را پوشش می‌دهد به‌دنبال این هستیم که این پوشش را ارتقاء دهیم و کاری کنیم  که مردم در هر مکانی اتفاقات مجلس را دنبال کنند.

وی با اشاره به اینکه افزایش مخاطبی که در این 6 ماه بر روی خانه ملت افتاده قابل توجه و دلگرم کننده است، ادامه داد: آنچه که از ما به‌عنوان رسانه تصویری توقع می‌رود این است که عملکرد، صحبت‌ها، انتقادات و مصوباتی را که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی صورت می‌گیرد را دنبال کنیم.

تهرانی با تاکید بر اینکه مسئله‌ای که به افزایش بیشتر شفافیت کمک می‌کند تمایل نمایندگان در طرح واقعی مسائل کشور است، عنوان کرد: باید به مردم این امکان را بدهیم که عملکرد منتخبین خود را بدون واسطه مشاهده کنند، شفافیت از دیدگاه ما اینگونه است.

مدیرعامل تلویزیونی اینترنتی آیو با بیانه اینکه اصلی‌ترین و مزیت آیو این است که محدودیت‌های رسانه‌های سنتی را در حوزه تلویزین و ویدیو را بر می‌دارد، تصریح کرد: دیگر لازم نیست مردم برای دیدن تلویزیون، فیلم و سریال در یک ساعت خاص پای تلویزین باشند زیرا هرچه که نمایش داده می‌شود تا 7 روز قابل تکرار است.

مدیرعامل تلویزیونی اینترنتی آیو در پایان با تاکید بر اینکه آیو یک شرکت دانش بنیان است،خاطرنشان کرد: این پلتفورم جدا از رسانه بودن یک پلتفورم دانش بنیان است و افراد فعال در آیو از جوانان نخبه کشور هستند، بیش از اتکا به منابع مالی به ایده‌مندی و خلاقیت کارکنان متکی هستیم، معافیت‌های مالیاتی حوزه‌های دانش بنیان شامل آیو نیز می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط