هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهارکرد:

پشت پرده نگرانی مکرون درباره برنامه موشکی ایران /فرانسه در نمایش ایران هراسی نقش پلیس خوب را دارد

سرویس سیاسی
ابطحی اعتقاد دارد اظهارات امانوئل مکرون درباره مباحث موشکی رواج سیاست ایران هراسی است.
یکشنبه 21 آبان 1396 ساعت 07:32
پشت پرده نگرانی مکرون درباره برنامه موشکی ایران /فرانسه در نمایش ایران هراسی نقش پلیس خوب را دارد ابطحی اعتقاد دارد اظهارات امانوئل مکرون درباره مباحث موشکی رواج سیاست ایران هراسی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201709103419852037.jpg پشت,پرده,نگرانی,مکرون,درباره,برنامه,موشکی,ایران,/فرانسه,در,نمایش,ایران,هراسی,نقش,پلیس,خوب,را,دارد Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به مواضع رئیس جمهور فرانسه مبنی بر اهمیت برخورد قاطع در برابر برنامه موشکی کشورمان، گفت: هم اکنون فرانسوی های تلاش می کنند نقش پلیس خوب را ایفا کنند تا بتوانند زمینه مذاکرات دیگری را فراهم کرده و به اهداف خود برسند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مذاکره در خصوص مباحث موشکی و دفاعی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست، اظهار کرد: غربی ها طی چند ماه گذشته به طور جدی در خصوص راه اندازی مذاکره برای مباحث موشکی، حقوق بشر و غیره اظهارنظر کرده اند لذا اظهارات امانوئل مکرون در امارات نیز در این راستا تلقی می شود.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد که فرانسوی ها در زمان مذاکرات نیز با توجه به شرایط برجام نقش پلیس بد را ایفا کردند اما بعد از اتمام مذاکرات به منافع خوبی در حوزه اقتصادی دست یافتند لذا آنها اهداف مشخصی را دنبال می کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران دیپلماسی مشخصی در خصوص مباحث منطقه ای دارد، تصریح کرد: بر این اساس رئیس جمهور فرانسه نمی تواند نسبت به برخورد قاطع در برابر اقدامات ایران در منطقه اظهارنظر کند.

ابطحی اظهارکرد: به طور واضح می توان گفت که پشت پرده اقدامات اخیر مکرون حفظ منافع شرکت های فرانسوی است که بعد از برجام در کشورمان سرمایه گذاری کرده اند از این رو سیاست دوگانه ای را در پیش گرفته است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فرانسه در حال رواج سیاست ایران هراسی در منطقه است، خاطرنشان کرد: متاسفانه باید اذعان کرد بازی سیاسی که فرانسوی ها به راه انداخته اند دیگر قدیمی شده و سوخته محسوب می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000