هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده تشریح کرد:

استماع دفاعیات مسئولان وقت صندوق ذخیره فرهنگیان برای تدوین گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ادامه رسیدگی اعضای کمیسیون متبوعش برای تدوین گزارش نهایی تحقیق و تفحص خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون دفاعیات مسئولان و مقامات مرتبط با صندوق را استماع کردند.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 13:20
استماع دفاعیات مسئولان وقت صندوق ذخیره فرهنگیان برای تدوین گزارش نهایی کمیته تحقیق و تفحص سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ادامه رسیدگی اعضای کمیسیون متبوعش برای تدوین گزارش نهایی تحقیق و تفحص خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون دفاعیات مسئولان و مقامات مرتبط با صندوق را استماع کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105988201545.jpg استماع,دفاعیات,مسئولان,وقت,صندوق,ذخیره,فرهنگیان,برای,تدوین,گزارش,نهایی,کمیته,تحقیق,و,تفحص Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست نوبت صبح امروز (سه شنبه 23 مهرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در ابتدا اعضای کمیسیون، دفاعیات مسئولان و مقامات مرتبط با تخلفات مالی صندوق ذخیره فرهنگیان را برای تدوین گزارش نهایی طرح تحقیق و تفحص استماع کردند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی‌ها برای تدوین گزارش نهایی طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون ادامه دارد، افزود: مهمان ویژه امروز کمیسیون، ضیایی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان بود و توضیحاتی درباره محتوای طرح به نمایندگان ارائه کرد.

وی اضافه کرد: جلسات پیرامون صندوق ذخیره فرهنگیان تقریبا به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود و تلاش اعضای کمیسیون این است که زودتر طرح مذکور را نهایی و به صحن علنی مجلس برساند.

میرزاده اظهار کرد: دستور کار بعدی کمیسیون نشست مشترک کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان  به‌منظور بررسی نحوه فرآیند سنجش پزشکی در مقاطع مختلف بود که مقرر شد برای بیشتر شدن کار کارشناسی این جلسات ادامه داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000