ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی:

ضعف شدید در خدمات رسانی به زلزله زدگان/ مسئولان و مردم در ارسال مایحتاج ضروری به حادثه دیدگان تعجیل کنند

سرویس اجتماعی
نماینده مردم بوکان در مجلس با انتقاد از ضعف شدید در نحوه خدمات رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: بروکراسی اداری در زمینه خدمات رسانی باید حذف و در خدمات رسانی تعجیل شود.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 14:49
ضعف شدید در خدمات رسانی به زلزله زدگان/ مسئولان و مردم در ارسال مایحتاج ضروری به حادثه دیدگان تعجیل کنند نماینده مردم بوکان در مجلس با انتقاد از ضعف شدید در نحوه خدمات رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: بروکراسی اداری در زمینه خدمات رسانی باید حذف و در خدمات رسانی تعجیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/102816.jpg ضعف,شدید,در,خدمات,رسانی,به,زلزله,زدگان/,مسئولان,و,مردم,در,ارسال,مایحتاج,ضروری,به,حادثه,دیدگان,تعجیل,کنند Icana

محمدقسیم عثمانی  در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری سفر خود به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، وضعیت خدمات رسانی را بسیار ضعیف و کند دانست و گفت: حضور دولت در استان کرمانشاه و سفر آقاى دکتر روحانى به این استان مصیبت زده و مناطق آسیب دیده جاى قدردانی است اما انتظار مى رود این حضور منجر به تسریع در کمک رسانى به حادثه دیدگان شود.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: کمک هایى که لازم است قطعاً دولت و مردم عزیزمان در اقصى نقاط کشورمان انجام خواهند داد اما اکنون زمان از اهمیت ویژه اى برخوردار است.

وی ادامه داد: انتظار می رود کمک هاى مردمى نیز که توسط نهادهاى رسمى و مؤسسات مردم نهاد انجام مى دهند، سریعاً به این منطقه ارسال شود و سیکل ادارى لازم براى ارسال کمک ها کوتاه و خلاصه شود تا در اسرع وقت این کمک ها به افراد و خانواده هاى آسیب دیده برسد.

سخنگوى فراکسیون نمایندگان اهل سنت، یادآور شد: در مناطق زلزله زده همه چیز مورد نیاز است و مردم و مسئولان باید در ارسال مایحتاج زندگى حادثه دیدگان تعجیل کنند. نیاز به تغذیه، لباس، پتو و چادر بیش از هر چیز دیگر احساس مى شود و وضعیت مردم خصوصاً در روستاهاى آسیب دیده غرب استان کرمانشاه خیلی بدتر از چیزى است که از دور تصور مى شود و کمک هاى حداقلى به برخى از روستاها انجام نشده است.

عثمانی از دولت درخواست کرد در اسرع وقت مشکل تأمین آب ، برق و گاز مناطق آسیب دیده را حل کند تا وضعیت حادثه دیدگان به شرایطى نرسد که منجر به هزینه هاى کلان درمانى در آینده شود.

وی یادآور شد: کمک هاى جمع آورى شده توسط نهادهاى مردمى و دولتى باید هرچه سریع تر تجمیع و به طور روزانه، روانه مناطق آسیب دیده شود و  به جاى گرفتن عکس و بهره بردارى نادرست از این شرایط، این کمک ها را گسیل دارند چرا که شرایط مردم آسیب دیده به ویژه در روستاها بسیار سخت و مشکل است.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، از دستگاه ها و مسئولان درخواست کرد روند ارسال کمک ها را تسهیل و تسریع بخشند و ضمن ایجاد نظم و انظباط، بروکراسى ادارى را حذف نمایند تا حادثه دیدگان بیش از این تحت فشار قرار نگیرند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار