هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
استاندار مرکزی در گفت وگو با خانه ملت:

تقویت زیرساخت‌ها اولویت اصلی استان مرکزی/ رشد صادرات در گرو رفع برخی از نواقص قانونی

سرویس اقتصادی
آقازاده از افزایش صادرات در این استان خبر داد و گفت: ظرفیت‌ها برای توسعه صادرات در استان فراهم است.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 17:38
تقویت زیرساخت‌ها اولویت اصلی استان مرکزی/ رشد صادرات در گرو رفع برخی از نواقص قانونی آقازاده از افزایش صادرات در این استان خبر داد و گفت: ظرفیت‌ها برای توسعه صادرات در استان فراهم است. http://cdn.icana.ir/d/019/201711103743708473.jpg تقویت,زیرساخت‌ها,,اولویت,اصلی,استان,مرکزی/,رشد,صادرات,در,گرو,رفع,برخی,از,نواقص,قانونی Icana

سید علی آقازاده، استاندار استان مرکزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حضور در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان مرکزی با دکتر لاریجانی گفت: در نشست امروز بحث‌های کلان مربوط به استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و گزارش کلی و مختصری از سوی بنده به رئیس مجلس ارائه شد.

استاندار استان مرکزی ادامه داد: بحث‌های در زمینه تقویت زیرساخت، رفع نواقص در برخی از قوانین و تأکید بر رفع مشکلات استان مرکزی از محورهای مورد بررسی در این نشست بود.

آقازاده با اشاره به حمایت دکتر لاریجانی از توسعه صادرات در کشور، تصریح کرد: صادرات در استان مرکزی علیرغم وجود مشکلات در 7 ماهه اول سال 96 به اندازه صادرات مربوط به کل سال95 بوده که این افزایش صادرات نکته مناسبی بوده و بیانگر ظرفیت برای توسعه صادرات در این استان است و دکتر لاریجانی نیز به توجه بیشتر بر رونق صادرات تأکید کرد.

استاندار استان مرکزی با اشاره به مساعدت‌های دکتر لاریجانی برای رفع مشکلات استان مرکزی افزود: امیدواریم این جلسات سرآغازی برای رفع مشکلات استان مرکزی باشد و منجر به ساختار مناسب برای خدمت بهتر شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000