هفته دفاع مقدس
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورابراهیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس:

لزوم تداوم مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی/مصادیق قاچاق ارز تعیین می شود

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تاکید بر لزوم مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 21:16
لزوم تداوم مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی/مصادیق قاچاق ارز تعیین می شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تاکید بر لزوم مدیریت بازار ارز توسط بانک مرکزی در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg لزوم,تداوم,مدیریت,بازار,ارز,توسط,بانک,مرکزی/مصادیق,قاچاق,ارز,تعیین,می,شود Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره نشست امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:براساس قانون بانک مرکزی موظف بوده در جهت پیشگیری و کنترل بازار مبادلات غیرمجاز ارز نسبت به تعیین و اعلام میزان ارز قابل نگهداری و مبادله در داخل کشور و همراه مسافر و همچنین ایجاد سامانه اطلاعات مالی صرافی‌ها اقدام کند که پیشنهاد دولت حذف این ماده از قانون بود تا این احکام در قوانین دیگر لحاظ شود اما این موضوع با مخالفت اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس روبرو شد.

مصادیق قاچاق ارز تعیین می شود
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: با مخالفت کمیسیون اقتصادی مجلس با پیشنهاد دولت تکالیف بانک مرکزی در خصوص ساماندهی بازار ارز به جهت جلوگیری از تخلفات و بروز قاچاق ارز به قوت خود باقی خواهد ماند.
 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در قانون قبلی مصادیق قاچاق ارز نیز مشخص نبود که مقرر شده است  این مصادیق توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تعیین شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000