ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خادم خبر داد:

ساماندهی منابع طبیعی، مرتع و جنگل در کمیسیون کشاورزی مجلس/لزوم ساماندهی قوانین مربوط به زمین و جنگل

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای از بررسی ساماندهی منابع طبیعی، مرتع و جنگل در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 20:53
ساماندهی منابع طبیعی، مرتع و جنگل در کمیسیون کشاورزی مجلس/لزوم ساماندهی قوانین مربوط به زمین و جنگل عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای از بررسی ساماندهی منابع طبیعی، مرتع و جنگل در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg ساماندهی,منابع,طبیعی،,مرتع,و,جنگل,در,کمیسیون,کشاورزی,مجلس/لزوم,ساماندهی,قوانین,مربوط,به,زمین,و,جنگل Icana

سید علاء الدین خادم در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون طرح ساماندهی منابع طبیعی، مرتع، جنگل و امورات مرتبط با سازمان جنگل‌ها بررسی شد.

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دغدغه‌ها و مسائل در خصوص نحوه حفظ منابع طبیعی کشور در جلسه مورد بررسی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس قرار گرفت.

خادم تصریح کرد: هدف طرح ساماندهی منابع طبیعی، مرتع، جنگل، ساماندهی قوانین مربوط به زمین، جنگل، مراتع و منابع طبیعی کشور است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: طرح مذکور در مجلس نهم نیز مورد بررسی قرار گرفته بود چرا که با قوانین بالادستی مغایرت‌هایی داشته است بنابراین با توجه به جلسه امروز کمیسیون مقرر شد کارگروهی در کمیسیون کشاورزی این طرح را بیشتر مورد بررسی قرار دهد و در این راستا پیشنهادات دولت نیز لحاظ شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار