ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مفتح نشست کمیسیون برنامه و بودجه را تشریح کرد:

پرداخت حقوق کارمندان شورای حل اختلاف از 30 درصد ردیف های بودجه قوه قضائیه

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
سه‌شنبه 23 آبان 1396 ساعت 20:57
پرداخت حقوق کارمندان شورای حل اختلاف از 30 درصد ردیف های بودجه قوه قضائیه سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg پرداخت,حقوق,کارمندان,شورای,حل,اختلاف,از,30,درصد,ردیف,های,بودجه,قوه,قضائیه Icana

محمدمهدی مفتح در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: در نشست امروز صبح از سوی بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه گزارشاتی در خصوص جذب سرمایه‌های خارجی طبق احکام بودجه و برنامه ششم ارائه شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر مبنای این گزارش مشخص شد بانک‌های کشورهای چین، کره جنوبی، هند، اتریش، دانمارک و روسیه خطوط اعتباری برای ایران پیش‌بینی کرده‌اند.

وی با اشاره به گزارش دیگر در خصوص اجرای برداشت 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی اظهار داشت: مقرر شده بود آیین نامه اجرایی برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی و همین مبلغ از بانک ها برای اشتغال عشایر و روستایی از سوی دولت ارائه شود که امروز آیین نامه آن ارائه شد.

این نماینده مجلس با اشاره به نشست عصر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات اظهار داشت: لایحه دولت در رابطه با تسریع تخلیه بار بنادر دریایی در این کمیسیون به تصویب رسید همچنین اعضای کمیسیون با ادغام موسسه صندوق بازنشستگی فولاد در صندوق بازنشستگی دولت مخالفت کردند.

مفتح گفت: براساس طرح اصلاح قانون بودجه سال 92 به نمایندگان با اصلاح تبصره یک این قانون مقرر کردند مصرف کنندگان قیر از جمله بنیاد مسکن هزینه پیمانکارها را از محل اعتبار قیر تهاتر کنند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به نگرانی کارمندان شورای حل اختلاف برای دریافت حقوق عنوان کرد: در کمیسیون مصوب شد از محل ردیف های قوه قضائیه 30 درصد با موافقت رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان برنامه و بودجه منابع جابجا و طبق قانون شورای حل اختلاف حقوق کارمندان این شورا پرداخت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار