ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/05/07 13:33:00
سرویس صحن
آشتیانی عراقی:

رای 85 درصدی مردم به گفتمان امام و انقلاب بود

**نماینده مردم قم در مجلس گفت: در ۲۲ خرداد ملت ایران با حضور و مشارکت ۸۵ درصدی آراء ملت به دکترین انقلاب اسلامی که همان گفتمان امام و انقلاب است رای قاطع دادند.

"رضا آشتیانی عراقی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: وجود رهبر حکیمانه مقام معظم رهبری نقشه‌های هزار لایه مخملین دشمنان ایران اسلامی را به شکست کشانید.

وی با اشاره به حوادث و ناآرامی‌های اخیر اظهار داشت: در حوادث اخیر چهره‌ واقعی دوستداران واقعی انقلاب و ولایت مشخص گردید و بعضی از سابقون در این امتحان سر شکسته شدند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص عقلانیت گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند راه صحیح عقلانیت همان راهی است که عبادت خدا را هموارکند و شاخص آن این است که خود قضاوت کند.

آشتیانی عراقی خاطر نشان کرد: دستان مرموزی درصدد تلاش بر جدایی پایگاه مرجعیت از نظام اجرایی کشور است، تئوری پردازانی که بر این شبهات دامن می‌زنند معتقدند این رویه با اصل نظام کاملاً در تضاد است ولی باید بدانیم از این جریانات سرانجام چه کسی متضرر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: از طرف دیگر به این نکته توجه داشته باشیم حتی عقل کل یعنی پیامبر اسلام، در زمان خود با اندیشمندانی مشورت می‌کرد البته تصمیم گیری به عهده خود رهبر بود.

آشتیانی تصریح کرد: متاسفانه در شرایط حال سناریویی در جامعه در حال ترویج است که باتوجه به اتفاقات اخیر لازم می‌باشد رییس دولت هر چه سریع‌تر به این ذهنیات مسموم در جامعه با اقدامات عملی خود پایان دهد تا دشمنان داخلی و خارجی از این فضا سوء  استفاده ننمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet