هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

تبانی آشکار سعودی‌ها با صهیونیست‌ها بر سر خاک فلسطین/ محمودعباس نماینده ملت فلسطین نیست

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است فلسطینیان متمکن در کشورهای غربی که حامی مالی محسوب می‌شوند، با انتقال پایتخت اسرائیل از تل‌آویو به قدس،‌ آرمان‌های خود را شکست‌خورده خواهند دید و این مشکلات را پیچیده‌تر می‌کند.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 07:50
تبانی آشکار سعودی‌ها با صهیونیست‌ها بر سر خاک فلسطین/ محمودعباس نماینده ملت فلسطین نیست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است فلسطینیان متمکن در کشورهای غربی که حامی مالی محسوب می‌شوند، با انتقال پایتخت اسرائیل از تل‌آویو به قدس،‌ آرمان‌های خود را شکست‌خورده خواهند دید و این مشکلات را پیچیده‌تر می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109982607240.jpg تبانی,آشکار,سعودی‌ها,با,صهیونیست‌ها,بر,سر,خاک,فلسطین/,محمودعباس,نماینده,ملت,فلسطین,نیست Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به مهلت دو ماهه سعودی‌ها به محمود عباس برای پذیرفتن صلح با اسرائیل، گفت: تبانی میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی از گذشته وجود داشت که بر همین اساس در سال 1956 بخشی از فلسطین به رژیم صهیونیستی داده شد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: طی سال های 1967، 1973 و 1978 نیز بخش های دیگری از سرزمین فلسطین به اسرائیلی ها واگذار شد تا جایی که در سال 1991 سعودی ها و مرتجعین عرب به صورت آشکار تبانی با صهیونیست ها بر سر خاک فلسطین را آغاز کردند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در راستای سیاست های منطقه ای خود سرزمین فلسطین را به تاراج برد تا جایی که الان تنها 9 درصد خاک این کشور در دست صاحبان اصلی آن یعنی فلسطینیان است؛ اسرائیل بی سرزمین حتی به 52 درصد خاک فلسطین که در سال 1956 به آنها داده شد هم راضی نبودند.

فلاحت پیشه در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر رژیم سعودی در اوج سقوط به سر می برد از این رو آمادگی لازم برای امتیاز دادن دارد، اظهار داشت: سعودی سعی دارد این اقدام را از طریق محمود عباس صورت دهد در حالی که آنها خود می دانند هیچ گاه سرنوشت فلسطین از طریق این روش انجام نمی شود چرا که محمود عباس نمایندگی ملت فلسطین را ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیشترین حامیان فلسطین، ‌آوارگان فلسطینی هستند که در کشورهای غربی توان مالی دارند و تخریب بیت المقدس را پایان آرمان خود می دانند از این رو انتقال پایتخت در کل مشکلات فلسطین را پیچیده تر می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000