سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس:

لزوم پیش‌بینی اعتبار برای تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی در بودجه97/باید تقویت بنیه دفاعی در اولویت امور باشد

سرویس سیاسی
برزگرکلشانی اعتقاد دارد دولت باید به منظور تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی اعتبارات مورد نیاز در بودجه سال 97 با نگاه بازتری در نظر بگیرد.
دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 18:38
لزوم پیش‌بینی اعتبار برای تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی در بودجه97/باید تقویت بنیه دفاعی در اولویت امور باشد برزگرکلشانی اعتقاد دارد دولت باید به منظور تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی اعتبارات مورد نیاز در بودجه سال 97 با نگاه بازتری در نظر بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104872861306.jpg لزوم,پیش‌بینی,اعتبار,برای,تأمین,امنیت,پایدار,مناطق,مرزی,در,بودجه97/باید,تقویت,بنیه,دفاعی,در,اولویت,امور,باشد Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به اینکه تقویت صنایع دفاعی یکی از مولفه های تأمین امنیت پایدار است، گفت: بر این اساس طبق تکالیف اسناد بالادستی مانند برنامه ششم توسعه دولت باید بودجه مناسبی برای برای تقویت و تحکیم بنیه دفاعی اختصاص دهد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون در اطراف کشورمان تهدیدهای زیادی وجود دارد که برای مقابله با آنها نیاز به صنعت دفاعی قدرتمند و مجهز است، اظهارکرد: برای دستیابی به این مهم نیاز به اعتبارات مناسب و کافی است که باید از سوی دولت در بودجه سال آینده تدارک دیده شود؛ البته باید یادآور شد که در برنامه ششم توسعه راهبردهای خوبی برای تقویت این حوزه تصویب شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت باید به منظور تأمین امنیت پایدار مناطق مرزی، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز از طریق پیش‌بینی اعتبارات مورد نیاز در بودجه سالانه دستگاه های مربوطه اقدامات عملی انجام دهد،  ادامه داد: در این راستا نیز طبق برنامه ششم توسعه مناطق مرزی 5 استان به طور ویژه مورد توجه قرار گرفته است که برای تحقق بسته های حمایتی مد نظر نیاز به پیش بینی و تخصیص اعتبارات مورد نیاز است از این رو دولت باید در بودجه سال 97 منابع خوبی را تخصیص دهد.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد که مشارکت‌دهی مرزنشینان در طرحهای امنیتی یا به عبارتی ارتقای امنیت و کنترل مؤثر مرزها نیز از دیگر موضوعات مهم است که برای دستیابی به آنها باید اعتبارات مورد نیاز در بودجه سال آینده پیش بینی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000