هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی با تبریک میلاد پیامبر(ص) :

اختلاف‌افکنی میان شیعه و سنی ابزار شیطان‌صفتان است/ توسعه همه جانبه کشور در گرو وحدت

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه اختلاف‌افکنی میان شیعه و سنی ابزارشیطان صفتان است، گفت: مبنای فکری پیامبر اسلام (ص) بر ایجاد وحدت میان مسلمانان استوار بوده است.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 12:41
اختلاف‌افکنی میان شیعه و سنی ابزار شیطان‌صفتان است/ توسعه همه جانبه کشور در گرو وحدت عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه اختلاف‌افکنی میان شیعه و سنی ابزارشیطان صفتان است، گفت: مبنای فکری پیامبر اسلام (ص) بر ایجاد وحدت میان مسلمانان استوار بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612102792180219.jpg اختلاف‌افکنی,میان,شیعه,و,سنی,ابزار,شیطان‌صفتان,است/,توسعه,همه,جانبه,کشور,در,گرو,وحدت Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره ضرورت ایجاد وحدت کلمه میان اهل تسنن و شیعیان، گفت: رسیدن صدای رسول گرامی اسلام و قرآن کریم به اقصی نقاط جهان در راستای ایجاد وحدت کلمه میان مسلمانان شکل گرفته است و این درحالی است که مومنان با یکدیگر برابر هستند زیرا آیات قران نیز بر اتحاد، برابری و برادری میان مسلمان تاکید دارد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شیطان‌صفتان برای ضربه زدن به اسلام عزیز با اختلاف‌پراکنی میان مسلمانان وارد می‌شوند، تصریح کرد: تفرقه بینداز وحکومت کن، کار انگلیس استعمارگر است.

وی ادامه داد: راهکار ایستادگی در برابر دشمن و توسعه کشور در ایجاد وحدت میان تمام مذاهب در ایران به ویژه شیعه و سنی و مسئولین و مردم است؛ بنابراین نباید  اجازه داد با  اختلاف‌افکنی خدشه‌ای به کشور امنی همچون ایران اسلامی وارد شود.

 نوروزی افزود: با وحدت، یکپارچگی و برادری نه تنها می‌توان انقلاب را در داخل کشور حفظ کرد بلکه می‌توان آن را به مانند گذشته به دیگر کشورها صادر کرد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه مبنای فکری پیامبر اسلام (ص) بر ایجاد وحدت میان مسلمانان استوار بوده است، یادآورشد: اسلام بر توحید و وحدت کلمه تاکید دارد بنابراین باید در راستای ایجاد و تداوم وحدت میان مسلمانان همت گمارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000