هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بدری

ابعاد ساختمان جدید پلاسکو تعیین شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون عمران جزئیات ساخت پلاسکوی جدید را تشریح کرد.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 11:46
ابعاد ساختمان جدید پلاسکو تعیین شد سخنگوی کمیسیون عمران جزئیات ساخت پلاسکوی جدید را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg ابعاد,ساختمان,جدید,پلاسکو,تعیین,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون متبوعش با محمد‌علی نجفی شهردار تهران، اظهار داشت: در این جلسه درباره علت تأخیر در آغاز عملیات عمرانی و مشخصات ساختمان جدید پلاسکو بحث و تبادل نظر شد.

وی درباره مشخصات و ویژگی‌های ساختمان پلاسکوی جدید، افزود: مقرر شد تا نمای پلاسکوی جدید مشابه و شمه‌ای از ساختمان سابق باشد تا مشخص شود که نمای ساختمان قبلی دارای چه منظره و نمایی بوده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پلاسکوی جدید در 10 طبقه ساخته می‌شود، گفت: این ساختمان در یک طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و 8 طبقه تجاری و اداری ساخته می‌شود.

بدری با ابراز اینکه این ساختمان بیش از 600 واحد تجاری و اداری دارد، تصریح کرد: قرار است این ساختمان ظرف 2 سال آینده تکمیل شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، عنوان کرد: ساختمان پشتی که بر اثر تخریب پلاسکو دچار آسیب شده بود مقرر شد تا با هزینه بنیاد مستضعفان بازسازی شود.

به گزارش تسنیم، نماینده مردم اردبیل ،نیر، سرعین و نمین در مجلس با تأکید بر اینکه قرار بود عملیات عمرانی این ساختمان از روز جمعه (10 آذر) آغاز شود، تصریح کرد: قطعاً اعضای کمیسیون عمران پیگیر ساخت پلاسکوی جدید هستند تا مالکان این ساختمان به حق و حقوق خود برسند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار