هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزیر اطلاعات:

امیدواریم طعم شیرین وحدت را بچشیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
حجت‌الاسلام والمسلمین علوی گفت: در کنفرانس وحدت اسلامی کمیسیون‌های زیادی برگزار می‌شوند که در آن نظرات اندیشمندان مورد تبادل قرار می‌گیرد و از این طریق صفوف مسلمانان به هم نزدیک‌تر خواهد شد.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 15:02
امیدواریم طعم شیرین وحدت را بچشیم حجت‌الاسلام والمسلمین علوی گفت: در کنفرانس وحدت اسلامی کمیسیون‌های زیادی برگزار می‌شوند که در آن نظرات اندیشمندان مورد تبادل قرار می‌گیرد و از این طریق صفوف مسلمانان به هم نزدیک‌تر خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/44348.jpg امیدواریم,طعم,شیرین,وحدت,را,بچشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در جمع خبرنگاران درباره این کنفرانس و ضرورت وحدت در جهان اسلام گفت: بی تردید گفت‌وگو یک عامل اثرگذار در نزدیک شدن نظرات و افکار به یکدیگر است و هنگامی نظرات به یکدیگر نزدیک شود، دل‌ها نیز به هم نزدیک می‌شوند.

وی یادآور شد: ما در طول ۳۱ سالی که از این کنفرانس گذشته، این تجربه را به دست آوردیم که برگزاری این کنفرانس‌ها در نزدیک شدن صفوف اسلامی و یکی شدن فرهنگ حاکم بر جامعه اسلامی آثار ارزشمندی دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علوی ادامه داد: امروز شاهد صحبت‌های اثرگذار رئیس‌جمهور بودیم و در طول برگزاری این کنفرانس کمیسیون‌های زیادی برگزار می‌شوند که در آن نظرات اندیشمندان مورد تبادل قرار می گیرد و این می‌تواند صفوف مسلمانان را به هم نزدیک‌تر کند.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: ما در این سال‌ها شاهد فراز و نشیب‌هایی بودیم و متاسفانه دنیای اسلام شاهد اختلافات و درگیری‌هایی بوده است که مسلمانان در این درگیری‌ها جان‌شان را از دست داده‌اند. امید است به برکت هم‌اندیشی و نزدیک شدن افکار و دل‌ها، بتوانیم این اتفاقات را پشت سر بگذاریم و طعم شیرین وحدت را بچشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000