هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسنوند در دیدار با هیأت شرکت اتریشی لاندینا:

تعاملات اقتصادی ایران و اتریش را مثبت است/فرصت‌های مهم سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی دو کشور وجود دارد

سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تعاملات اقتصادی ایران و اتریش را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فرصت‌های مناسبی درعرصه‌های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری‌های مشترک میان بخش‌های خصوصی دو کشور وجود دارد.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 15:28
تعاملات اقتصادی ایران و اتریش را مثبت است/فرصت‌های مهم سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی دو کشور وجود دارد رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تعاملات اقتصادی ایران و اتریش را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فرصت‌های مناسبی درعرصه‌های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری‌های مشترک میان بخش‌های خصوصی دو کشور وجود دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107981513509.jpg تعاملات,اقتصادی,ایران,و,اتریش,را,مثبت,است/فرصت‌های,مهم,سرمایه‌گذاری,برای,بخش,خصوصی,دو,کشور,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، هیأتی از شرکت لاندینا اتریش ظهر روز امروز (سه شنبه 14آذرماه96) با  فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حسنوند در ابتدای این دیدار روند رو به رشد تعاملات اقتصادی ایران و اتریش را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سابقه تاریخی و پیشینه مناسبات خوب دو کشور بستر مناسبی برای رشد و ارتقای همکارهای فی‌مابین در عرصه های گوناگون از جمله تعاملات اقتصادی و تجاری فراهم آورده است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه بر اهمیت توسعه همکاری‌های اقتصادی دو کشور تأکید کرد و یادآور شد ایران و اتریش از ظرفیت بالایی برای تعاملات مختلف برخوردارند که می تواند مبنای خوبی برای همکاری های بین دو ملت باشد.

وی افزود: فرصت‌های مناسبی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری‌های مشترک میان بخش‌های خصوصی دو کشور وجود دارد.

برقراری ثبات و امنیت اقتصادی دلیل حضور شرکت‌های اتریشی در ایران

همچنین در ادامه این دیدار مارتین ورفولریال رئیس شرکت اتریشی لاندینا، گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری مهم و تأثیرگذاری در منطقه است و برقراری ثبات و امنیت اقتصادی از دلایل حضور ما در ایران برای همکاری های اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است.

 وی اظهار کرد:  همکاری های اقتصادی  و سرمایه گذاری های مشترک بویژه در بخش انرژی ایران برای ما مهم است و مشتاق ارتقاء روابط اقتصادی و همکاری  در این موضوع هستیم.

در ادامه این دیدار، رئیس هیأت اتریشی با ابراز خرسندی از افزایش مراودات اقتصادی میان دو کشور بعد از توافق برجام اظهار کرد: بازگشت مناسبات بازرگانی ایران و اتریش به شرایط قبل از برجام، باعث خشنودی دولت اتریش است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000