هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیر اسماعیلی:

روبرو نشدن با کشتی‌گیر اسرائیلی سیاسی نیست/ ایدئولوژی انقلاب و امام است

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا گفت: روبرو نشدن با کشتی‌گیر اسرائیلی سیاسی نیست، بلکه ایدئولوژی انقلاب و امام است.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 15:56
روبرو نشدن با کشتی‌گیر اسرائیلی سیاسی نیست/ ایدئولوژی انقلاب و امام است فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا گفت: روبرو نشدن با کشتی‌گیر اسرائیلی سیاسی نیست، بلکه ایدئولوژی انقلاب و امام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201609101506642912.jpg روبرو,نشدن,با,کشتی‌گیر,اسرائیلی,سیاسی,نیست/,ایدئولوژی,انقلاب,و,امام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا با اشاره به حاضر نشدن علیرضا کریمی کشتی‌گیر کشورمان در مقابل کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: همان‌گونه که شهید حججی قهرمان این کشور شد، کریمی هم پهلوان این کشور است، چرا که در هوای پاک ایران اسلامی تنفس کرده است.

وی ادامه داد: روزی که شهید بهشتی گفت آمریکا از ما عصبی باش و از این اعصبایت بمیر همین است، برای ما در جمهوری اسلامی ایران علیرضا کریمی پهلوان است و کارش هرگز از یادها نمی‌رود.

فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم‌الانبیا افزود: شاید ما با ایدئولوژی برخی کشورها مخالف باشیم، اما در عرصه ورزشی با آنها را رقابت می‌کنیم و بیش‌تر وقت ها موفق هستیم، اما ما، رژیمی مثل اسرائیل را اصلا قبول نداریم که بخواهیم با آنها رقابت کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ اسماعیلی تصریح کرد: کار این پهلوان سیاسی نیست، بلکه ایدئولوژی انقلاب و امام است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000