هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شهریاری:

کشته شدن عبدالله صالح چشم فتنه را کور کرد/ یمن پایتخت عربستان و امارات را هدف موشک‌های خود قرار دهد

سرویس سیاسی
نماینده مردم زاهدان در مجلس معتقد است به زودی قطعه پازل مقاومت اسلامی با پیروزی یمن در منطقه تکمیل می‌شود.
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 09:44
کشته شدن عبدالله صالح چشم فتنه را کور کرد/ یمن پایتخت عربستان و امارات را هدف موشک‌های خود قرار دهد نماینده مردم زاهدان در مجلس معتقد است به زودی قطعه پازل مقاومت اسلامی با پیروزی یمن در منطقه تکمیل می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/81700.jpg کشته,شدن,عبدالله,صالح,چشم,فتنه,را,کور,کرد/,یمن,پایتخت,عربستان,و,امارات,را,هدف,موشک‌های,خود,قرار,دهد Icana

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین تحولات یمن بعد از کشته شدن علی عبدالله صالح گفت: کشته شدن عبدالله صالح کور شدن چشم فتنه بود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ملت های مقاومی مثل یمن ملت قانع و شجاعی هستند و می توانند همانند زمان پیامبر(ص) که تنها با خوردن یک خرما می جنگیدند، مبارزه کنند.

وی افزود: از هم اکنون به بعد آینده روشنی در انتظار یمن است و قطعا این قطعه پازل از مقاومت اسلامی نیز به زودی کامل شده و ملت یمن پیروز می شوند.

شهریاری در ادامه در خصوص نحوه کمک رسانی ها و وظیفه کشورهای جهان اسلامی در قبال یمن اظهار داشت: متأسفانه به خاطر محاصره دریایی، هوایی و زمینی که برای یمن اتفاق افتاده است ارسال کمک های مادی، درمانی و غذایی به شدت سخت شده است اما کمک های مستشاری می تواند صورت بگیرد تا جلوی جنایات عربستان گرفته شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر یمن چند بار دیگر با استفاده از موشک هایی که تولید این کشور است پایتخت عربستان و امارات را مورد هدف قرار دهد، قطعا آنها حاضر می شوند آتش بس را پذیرفته و به جنایت ها پایان دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000