هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابطحی:

قانون منع مهاجرت اتباع ایرانی به آمریکا نقض صریح برجام است/دولت واکنش جدی در مقابل ایالات متحده داشته باشد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه اجرای قانون منع مهاجرت به آمریکا سبب بروز مشکلات و تحریم تجار، بازرگانان، نخبگان و غیره می شود، گفت: این قانون خلاف و نقض صریح توافقنامه برجام است.
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 09:59
قانون منع مهاجرت اتباع ایرانی به آمریکا نقض صریح برجام است/دولت واکنش جدی در مقابل ایالات متحده داشته باشد عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه اجرای قانون منع مهاجرت به آمریکا سبب بروز مشکلات و تحریم تجار، بازرگانان، نخبگان و غیره می شود، گفت: این قانون خلاف و نقض صریح توافقنامه برجام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201709103475191962.jpg قانون,منع,مهاجرت,اتباع,ایرانی,به,آمریکا,نقض,صریح,برجام,است/دولت,واکنش,جدی,در,مقابل,ایالات,متحده,داشته,باشد Icana

محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در واکنش به صدور مجوز اجرای کامل قانون منع ورود مهاجران از ۶ کشور مسلمان از جمله ایران به ایالات متحده، گفت: این قانونی چندی پیش تعلیق شده بود اما صدور حکم از سوی دیوان عالی آمریکا بیانگر لابی صهیونیست ها و دیکته کردن سیاست هایشان به دولت ترامپ است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با اجرای قانون منع مهاجرت به آمریکا سبب بروز مشکلات و تحریم تجار، بازرگانان، نخبگان و غیره می شود، اظهارکرد: بر این اساس باید اذعان کرد که این قانون خلاف و نقض صریح توافقنامه برجام است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هدف اصلی اجرای قانون منع ورود مهاجران از ۶ کشور مسلمان است، ادامه داد: آمریکایی ها به خوبی می دانند که مهاجران زیادی از کشورهایی مانند لیبی، سوریه، یمن، سومالی و چاد ندارند و به نوعی چنین اقدامی دعوای زرگری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: تبادلات علمی بین دانشمندان و نخبگان این عرصه وجود دارد که قانون مذکور به آن آسیب می زند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید منتظر واکنش دولت کشورمان در قبال سیاست خصمانه آمریکا بود زیرا عدم واکنش جدی به نوعی چراغ سبزی به اروپا خواهد بود و آنها نیز در راستای پیروی از سیاست های ایالات متحده اقدام به اجرای چنین سیاست هایی کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت ، دیوان عالی آمریکا با هفت رای مثبت و دو رای منفی مجوز اجرای کامل قانون منع ورود مهاجران از ۶ کشور مسلمان از جمله ایران، لیبی، سوریه، یمن، سومالی و چاد را صادر کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار