هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تربتی‌نژاد:

ضرورت شناخت مفاهیم وحدت/ به دیدگاه اسلام و قرآن توجه شود

سرویس استان ها
نماینده مردم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی گفت: معلولین صرفا عضوی از آن‌ها مشکل دارد، اما توانمندی‌های بسیار زیادی دارند و ما باید از این فرصت استفاده کنیم.
سه‌شنبه 14 آذر 1396 ساعت 20:13
ضرورت شناخت مفاهیم وحدت/ به دیدگاه اسلام و قرآن توجه شود نماینده مردم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی گفت: معلولین صرفا عضوی از آن‌ها مشکل دارد، اما توانمندی‌های بسیار زیادی دارند و ما باید از این فرصت استفاده کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201607100662165916.jpg ضرورت,شناخت,مفاهیم,وحدت/,به,دیدگاه,اسلام,و,قرآن,توجه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نورمحمد تربتی‌نژاد امروز در همایش وحدت اقوام، معلولان و بهزیستی که با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: هفته وحدت در استان گلستان با توجه به وجود اقوام و مذاهب مختلف در آن، دارای اهمیت بسیاری است. ما باید مفاهیم وحدت را خوب بشناسیم و به دیدگاه اسلام و قرآن توجه کنیم.

وی با اشاره به گستردگی کار سازمان بهزیستی، افزود: در جایگاه مدیرتی این سازمان فردی توانمند وجود دارد و خدمات خوبی را برای معلولان انجام داده است.

وی تصریح کرد: در استان در بسیاری از شاخص‌ها با توجه به میانگین شاخص‌های کشوری عقب هستیم و امیدواریم برای حل مشکلات، کمک شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقداماتی که مسئولان انجام می‌دهند، بتوانیم مشکلات معلولین و اقشاری که تحت پوشش بهزیستی هستند را مرتفع کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000