هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوسه غراوی در تشریح بازدید از منطقه زلزله‌زده هجدک کرمان:

اعتبارات و شرایط بیمه ساختمان‌ها فراهم شود/ طرح کمیسیون عمران مجلس برای آنالیز مساکن مهر

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس بیمه ساختمان‌ها در برابر انواع حوادث طبیعی را از جمله ضروریاتی دانست که مسئولان باید برای آن فکری کرده و اعتبارات و شرایط بیمه ساختمان‌ها را فراهم کنند.
پنج‌شنبه 16 آذر 1396 ساعت 14:21
اعتبارات و شرایط بیمه ساختمان‌ها فراهم شود/ طرح کمیسیون عمران مجلس برای آنالیز مساکن مهر عضو کمیسیون عمران مجلس بیمه ساختمان‌ها در برابر انواع حوادث طبیعی را از جمله ضروریاتی دانست که مسئولان باید برای آن فکری کرده و اعتبارات و شرایط بیمه ساختمان‌ها را فراهم کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611100517749870.jpg اعتبارات,و,شرایط,بیمه,ساختمان‌ها,فراهم,شود/,طرح,کمیسیون,عمران,مجلس,برای,آنالیز,مساکن,مهر Icana

شهرام کوسه غراوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور تعدادی از نمایندگان کمیسیون عمران در جمع مردم زلزله‌زده هجدک کرمان، گفت: خوشبختانه با وجود زیاد بودن شدت زلزله اما به دلیل آموزش‌های مناسبی که در طول زمان به مردم منطقه داده شده و ساخت و سازهای تقریبا مستحکم پس از زلزله قبلی در این منطقه، میزان تلفات جانی و خسارات پایین است.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساختمان‌های نوساز و مستحکم از این حادثه ایمن مانده اما ساختمان‌های قدیمی خسارت دیده‌اند به همین دلیل باید برای بازسازی مناسب این ساختمان‌ها اقدام کرد، ادامه داد: بیمه ساختمان‌ها در برابر انواع حوادث همچون سیل، زلزله، آتش‌سوزی و... از جمله ضروریاتی است که مسئولان باید برای آن فکری کرده و اعتبارات و شرایط بیمه ساختمان‌ها را فراهم کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شواری اسلامی با انتقاد از عملکرد رسانه ملی در آگاهی‌رسانی و آموزش‌دهی به احاد جامعه در رابطه با چگونگی رفتار در هنگام وقوع حوادث، ضرورت انجام ساخت و سازهای ایمن، استانداردسازی مصالح ساختمانی و... ، گفت: به همراه دیگر اعضای کمیسیون عمران طرحی را مبنی بر آنالیز مکان‌های عمومی و مساکن مهر به منظور آگاهی از میزان خسارت‌پذیری آن‌ها در مقابل حوادث طبیعی و اندیشیدن تمهیدات ویژه برای مقاوم‌سازی آن‌ها در دستور کار قرار داده‌ایم./

پایان پیام  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر