هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی بیوکی:

131 هزار میلیارد تومان اعتبار لازم برای حل مشکل بافت‌های فرسوده/ ضرورت بها دادن به بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمبود نقدینگی معضلی برای ساماندهی بافت‌های فرسوده در کشور است، بها دادن به بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی را از راهکاری رفع این معضل دانست.
جمعه 17 آذر 1396 ساعت 11:43
131 هزار میلیارد تومان اعتبار لازم برای حل مشکل بافت‌های فرسوده/ ضرورت بها دادن به بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمبود نقدینگی معضلی برای ساماندهی بافت‌های فرسوده در کشور است، بها دادن به بخش خصوصی و جلب مشارکت مردمی را از راهکاری رفع این معضل دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105908387413.jpg 131,هزار,میلیارد,تومان,اعتبار,لازم,برای,حل,مشکل,بافت‌های,فرسوده/,ضرورت,بها,دادن,به,بخش,خصوصی,و,جلب,مشارکت,مردمی Icana

 سیدابوالفضل موسوی بیوکی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بافت‌های فرسوده در کشور،گفت: طبق قانون برنامه ششم دولت مکلف شده است که در سال اول برنامه ششم توسعه و در 6ماه نخست سال، برنامه خود را برای رفع مشکلات بافت‌های فرسوده ارائه دهد و این در حالی است که برای رفع مشکلات بافت‌های فرسوده یکی از مشکلات مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان بهسازی، نحوه تامین اعتبار است.

 نماینده مردم  یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان ذی ربط برای رفع مشکلات بافت‌های فرسوده بر طبق برنامه ششم اعلام می‌کنند که حدود 131 هزار میلیارد تومان نیاز به اعتبار دارند، تصریح کرد: مشخص است که این رقم بودجه  بسیاربالای است بنابراین باید با بهره گیری از بخش خصوصی و مشارکت مردمی راهکاری برای رفع معضل بافت‌های فرسوده در کشور اندیشده شود.

 موسوی بیوکی افزود: ستاد بازآفرینی شهری در استان‌های کشور در حال تشکیل است و این در حالی است که دربرخی از استان های کشور جلساتی نیز دایر شده است که البته این ستادها باید در تمام استان‌های کشور تشکیل شوند زیرا وظایف تشکیلاتی برای رفع معضلات بافتهای فرسوده در این ستادها درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: بافت‌های ناکارآمد شهری یا بافت‌های فرسوده ، بافت‌های حاشیه شهری و تاریخی در حدود 30درصد مساحت شهری را رقم می‌زند و جمعیتی بالغ بر 20 الی 21 میلیون نفر در این مساحت زندگی می‌کنند.

 عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمبود نقدینگی معضلی برای ساماندهی بافت‌های فرسوده در کشور است، یادآورشد: بها دادن به بخش خصوصی و مشارکت مردمی راهکارهای رفع معضل بافت‌های فرسوده در کشور تلقی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000