هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وقف‌چی:

سهم جوانان از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف نامشخص است/ ضرورت احیای سریعتر سازمان جوانان

سرویس فرهنگی
نماینده مردم زنجان در مجلس با انتقاد از اینکه دستگاه‌ها پاسخگوی مشکلات جوانان نیستند، گفت: از آنجا که مشکلات جوانان به وزارتخانه‌های کار، اقتصاد و راه و شهرسازی نیز مرتبط می‌شود، سهم جوانان از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف نامشخص است.
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 08:13
سهم جوانان از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف نامشخص است/ ضرورت احیای سریعتر سازمان جوانان نماینده مردم زنجان در مجلس با انتقاد از اینکه دستگاه‌ها پاسخگوی مشکلات جوانان نیستند، گفت: از آنجا که مشکلات جوانان به وزارتخانه‌های کار، اقتصاد و راه و شهرسازی نیز مرتبط می‌شود، سهم جوانان از سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف نامشخص است. http://cdn.icana.ir/d/019/201702107070601481.jpg سهم,جوانان,از,سازمان‌ها,و,دستگاه‌های,مختلف,نامشخص,است/,ضرورت,احیای,سریعتر,سازمان,جوانان Icana

علی وقف‌چی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه باید هر چه سریع‌تر وضعیت تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش مشخص شود، گفت: اگرچه حوزه جوانان رسالت‌های مشابه‌های در برخی از امور با حوزه ورزش دارد اما به دلیل شمول و گستردگی، بخش جوانان باید مسیری جداگانه و مستقل از هم را طی کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که مسائل مرتبط با جوانان همچون تحصیل، ازدواج، اشتغال، مسائل اخلاقی و... گستردگی عمیقی دارد باید سازمانی مجزا با دستور عمل مشخص و فراگیر، حل و فصل این مشکلات را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه جوانان سرمایه امروز ایران به شمار می‌آیند، گفت: اگر امروز از این فرصت استفاده نشود کمتر از یک یا دو دهه دیگر برای همیشه این فرصت از بین خواهد رفت لذا تشکیل سازمانی مستقل که تمام هم و غم آن رسیدگی به اوضاع جوانان است، ضروری به نظر می‌رسد.

وقف‌چی با اعتقاد به اینکه تشکیل یک سازمان مجزا برای جوانان به معنای افزایش بدنه دولت نیست، اضافه کرد: دولت می‌تواند با تشکیل یک سازمان چابک، قدم‌های اساسی برای جوانان بردارد؛ این مهم در صورتی رخ خواهد داد که یک نیرو انسانی 8 ساعت به معنای واقعی کار کرده و منفعل نباشند.  

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از اینکه هیچ یک از دستگاه‌ها درخصوص مشکلات جوانان پاسخگو نیستند، گفت: در حال حاضر مشکل اشتغال جوانان به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشکل درآمد و اقتصاد به وزارت اقتصاد و مشکل مسکن جوانان به وزارت راه و شهرسازی نیز مربوط می‌شود بنابراین سهم وزارت ورزش و جوانان در این میان نامشخص و نامعلوم است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر