هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیر حاتمی:

به سوریه برای بازسازی کمک می‎کنیم/ بازسازی‌سوریه ادامه مبارزه با تروریسم است

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیردفاع، بازسازی سوریه را ادامه راه مبارزه با تروریسم خواند و گفت: به صنعت دفاعی و ارتش سوریه برای بازسازی کمک می‎کنیم.
پنج‌شنبه 16 آذر 1396 ساعت 21:10
به سوریه برای بازسازی کمک می‎کنیم/ بازسازی‌سوریه ادامه مبارزه با تروریسم است وزیردفاع، بازسازی سوریه را ادامه راه مبارزه با تروریسم خواند و گفت: به صنعت دفاعی و ارتش سوریه برای بازسازی کمک می‎کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201711101562535186.jpg به,سوریه,برای,بازسازی,کمک,می‎کنیم/,بازسازی‌سوریه,ادامه,مبارزه,با,تروریسم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرآنلاین ؛امیر سرتیپ امیرحاتمی در پاسخ به این سئوال که بشار اسد از ایران و روسیه برای بازسازی سوریه کمک خواست، آیا ایران برنامه ای برای کمک به بازسازی توان دفاعی سوریه دارد؟، گفت: بازسازی سوریه یک کار بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران و ادامه کار مبارزه با تروریسم است.

وی افزود: ادامه مبارزه با تروریسم از طریق بازسازی انجام خواهد شد و شامل همه حوزه ها از جمله حوزه دفاعی است. ما باید به بازسازی صنعت دفاعی و ارتش سوریه کمک کنیم تا توان دفاع از تمامیت ارضی کشورش را بازیابد. این مساله در برنامه وزارت دفاع است و انشاءالله این کمک‌ها انجام خواهد شد.

وزیر دفاع در پاسخ به این سئوال که بودجه دفاعی سال 96 نسبت به سال 97 چه تفاوتی خواهد کرد؟ اظهار کرد: تدوین بودجه و ردیف‌های آن هنوز تمام نشده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار