آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
همتی تاکیدکرد:

اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ خلاف قوانین بین المللی است

سرویس استان ها
اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی کند.
جمعه 17 آذر 1396 ساعت 18:52
اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ خلاف قوانین بین المللی است اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201703102190645489.jpg اعلام,پایتختی,بیت,المقدس,برای,رژیم,اشغالگر,قدس,توسط,ترامپ,خلاف,قوانین,بین,المللی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمدهمتی طی پیامی تصمیم جنون آمیز اعلام پایتختی بیت المقدس توسط رییس جمهور آمریکا را محکوم کرد. 

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم.
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد.

بار دیگر خباثت آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و رذالت برخی کشورهای مرتجع منطقه در هم آمیخت و منجر به واقعه ای شد که هشداری برای جهان اسلام و همه کشورهای مستقل و آزادیخواه جهان است.
اعلام پایتختی بیتالمقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی نماید بنابر این همه دولتها و ملتهای مسلمان و صلح دوست دنیا باید یکپارچه علیه این اقدام جنون آمیز قیام کنند و جلوی ظلم مضاعف به ملت مظلوم #فلسطین را بگیرند تا انشاءالله وعده الهی و پیش بینی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری برای آزادی فلسطین محقق گردد.

 احمد همتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000