هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی مبارکه مطرح کرد:

گسترش پوشش بیمه ای با حذف مالیات برارزش افزوده از بیمه نامه ها/تحولات ساختاری صنعت بیمه ضروری است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم گسترش پوشش بیمه ای در سطح کشور تاکید کرد.
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 14:09
گسترش پوشش بیمه ای با حذف مالیات برارزش افزوده از بیمه نامه ها/تحولات ساختاری صنعت بیمه ضروری است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم گسترش پوشش بیمه ای در سطح کشور تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711104270379757.jpg گسترش,پوشش,بیمه,ای,با,حذف,مالیات,برارزش,افزوده,از,بیمه,نامه,ها/تحولات,ساختاری,صنعت,بیمه,ضروری,است Icana

زهرا سعیدی مبارکه  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: در حال حاضر میزان ریسک در صنعت بیمه کشور بالا بوده، بنابراین بدیهی است که به موضوع مدیریت ریسک در صنعت بیمه توجه شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:برخی از شرکت های بیمه از توسعه مطلوبی برخودار نبوده اند این در حالی است که بخش قابل توجهی از مردم نیز از خدمات بیمه ای ارائه شده از سوی شرکت های بیمه، گلایه دارند که این موضوعات بیانگر این است باید تحول در صنعت بیمه ایجاد شود.

انتقاد از نحوه واگذاری سهام برخی شرکت های بیمه

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نحوه واگذاری سهام برخی شرکت های بیمه تحت نظر دولت نیز به بخش خصوصی صحیح و کارشناسی نبوده است که نکته قابل تاملی است.

سعیدی مبارکه در ادامه گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ادامه داد:توسعه صنعت بیمه یکی از لازمه های توسعه اقتصادی کشور است و در این راستا باید  تحولات ساختاری در بخش های مختلف این صنعت انجام شود.

وی با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت خدمات بیمه ای در کشور تصریح کرد:قیمت مناسب خدمات بیمه ای می تواند زمینه ساز گسترش پوشش بیمه ای باشد که البته در این راستا باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:ارائه معافیت در صنعت بیمه می تواند به گسترش این صنعت در کشور کمک کند بنابراین می توان با حذف مالیات بر ارزش افزوده از بیمه نامه ها زمینه کاهش قیمت بیمه نامه ها را فراهم کرد و با انجام این مهم، زمینه رشد پوشش بیمه ای در کشور را فراهم کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000