هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سردار عبدالهی:

اقدام کریمی بیانگر روح پهلوانی است/نتانیاهو ما را نمی‌شناسد

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی استکبار جهانی، گفت: این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو خواهد انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد.
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 11:22
اقدام کریمی بیانگر روح پهلوانی است/نتانیاهو ما را نمی‌شناسد معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی استکبار جهانی، گفت: این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو خواهد انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712101815665669.jpg اقدام,کریمی,بیانگر,روح,پهلوانی,است/نتانیاهو,ما,را,نمی‌شناسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار علی عبداللهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم صبحگاه این ستاد اظهار کرد: امروز میزبان یکی از پهلوانان و قهرمانان کشورمان آقای علیرضا کریمی هستیم که با اقدام پهلوانانه خود دشمنان را ناراحت و ناامید کرد.

وی افزود: علت دعوت و حضور آقای کریمی به خاطر این است که ایشان علاوه بر قهرمانی یک اقدام پهلوانانه بسیار بزرگی را انجام دادند و برای دومین بار حاضر نشدند در برابر کشتی گیر رژیم جعلی صهیونیستی قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: این‌که آقای کریمی برای دومین بار از مدال خود گذشت، بیانگر اراده و تصمیمی بزرگ و روح پهلوانی است و یک پیام برای همه دشمنان ما دارد که آحاد جامعه ما، اعم از رزمنده، قهرمان، هنرمند، دانشجو و استاد دانشگاه همه در یک جهت حرکت می کنند و آن هم دفاع از خون شهداست. ما از ایشان تشکر می‌کنیم که در کسوت سربازی توفیق خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح  با اشاره به به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی استکبار جهانی، گفت: این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو خواهد انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد.

وی تاکید کرد: نتانیاهو از اقدام ورزشکار ما بسیار ناراحت شد و پیغام داد؛ اما ظاهرا ما را نمی‌شناسد؛ من به او می گویم شما ما را نشناخته اید، این شما هستید که اراده ملت‌های مسلمان را نمی بینید، شما ظاهرا هنوز پیام جنگ ۳۳ روزه را دریافت نکردید. اراده مسلمانان را در برابر سلاح و تجهیزات‌تان درک نکردید، اگر میدانی در آینده باشد قطعااین اراده را دوباره به شما و اربابان‌تان نشان خواهیم داد.

در پایان این مراسم از علیرضا کریمی تقدیر به عمل آمد. او کشتی گیر وزن ۸۶ کیلو گرم تیم ملی ایران است که در جریان مسابقات قهرمانی جهانی کشتی زیر ۲۳ سال برای آن‌که با کشتی‌گیری از رژیم اشغالگر قدس مواجه نشود، در مقابل کشتی گیر روس متحمل شکست شد. کریمی هم‌اکنون در تربیت بدنی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) در حال گذراندن خدمت سربازی است.

پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط