هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش:

بانک مرکزی برای جلوگیری از دلال‌بازی در حراج سکه کنترل‌های لازم را اعمال کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت که اقدام بانک مرکزی در حراج سکه جهت تامین منابع مالی کشور است. البته لازم است که بانک مرکزی کنترل های لازم را برای جلوگیری از هرگونه دلال بازی انجام دهد.
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 12:00
بانک مرکزی برای جلوگیری از دلال‌بازی در حراج سکه کنترل‌های لازم را اعمال کند عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت که اقدام بانک مرکزی در حراج سکه جهت تامین منابع مالی کشور است. البته لازم است که بانک مرکزی کنترل های لازم را برای جلوگیری از هرگونه دلال بازی انجام دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707109808087276.jpg بانک,مرکزی,برای,جلوگیری,از,دلال‌بازی,در,حراج,سکه,کنترل‌های,لازم,را,اعمال,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدکاظم دلخوش در واکنش به اقدامات بانک مرکزی در حراج سکه گفت: دولت برای تامین منابع خود به پول نیاز دارد که در مواقع ضروری و حساس بانک مرکزی وارد شده و کارهایی همچون حراج سکه را انجام می دهد چون بانک مرکزی برای تامین هزینه ها چاره‌ای جز این ندارد.

وی ادامه داد: طلا و سکه جزو ذخایر کشور هستند که بانک مرکزی در برخی از موارد برای تامین منابع مالی به فروش آنها دست می زند. طبیعتا فروش طلا و سکه در کنار فروش اوراق مشارکت و حتی فروش نفت همه برای تامین هزینه‌های کشور است که صرف اقداماتی همچون انجام پروژه های عمرانی خواهد شد.

به گزارش ایسنا،این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: انتظار می رود که بانک مرکزی کنترل های لازم را در حراج و فروش سکه داشته باشد تا منجر به دلال بازی نشود. موضوعی که نیازمند نظارت دقیق است./

پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار