شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی تاکید کرد:

ضرورت حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در بودجه۹۷/ اختصاص منابع آن به حوزه اشتغال و زیرساخت‌ها

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شوری اسلامی بر ضرورت حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در بودجه۹۷ و اختصاص منابع آن به حوزه اشتغال و زیرساخت‌ها تاکید کرد.
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 14:05
ضرورت حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در بودجه۹۷/ اختصاص منابع آن به حوزه اشتغال و زیرساخت‌ها عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شوری اسلامی بر ضرورت حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در بودجه۹۷ و اختصاص منابع آن به حوزه اشتغال و زیرساخت‌ها تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106060947982.jpg ضرورت,حذف,یارانه,دهک‌های,پردرآمد,در,بودجه۹۷/,اختصاص,منابع,آن,به,حوزه,اشتغال,و,زیرساخت‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسینی ضمن قدردانی از تصویب به موقع لایحه بودجه ۹۷ در دولت و تقدیم به موقع آن به مجلس، اظهار کرد: این لایحه با سیاست های جدیدتر و با توجه به رعایت احکام مندرج در قانون برنامه ششم تنظیم شده است و امیدواریم کمیسیون برنامه، کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس هم این لایحه را در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم به تصویب برسانند.

وی افزود: در لایحه بودجه اقدامات خوبی در راستای دو رویکرد فقرزدایی و افزایش سطح معیشت که از دغدغه های رهبری هم هست و همچنین ایجاد اشتغال که امروز از مباحث اصلی کشور است، انجام شده است.

این نماینده مجلس با تاکید بر ضرورت جذب اعتبار برای طرح های عمرانی نیمه تمام، خاطرنشان کرد: امیدواریم مجلس با همین نگاه اقدامات لازم را انجام دهد تا طرح های نیمه تمام سنوات گذشته به اتمام برسد.

حسینی تاکید کرد: در زمینه هدفمندی یارانه ها باید همانند سنوات گذشته از مردم بخواهیم در صورتی که رقم یارانه رقم موثری در زندگی شان نیست، خودشان از دریافت یارانه انصراف دهند و البته دولت هم باید با سیاست هایی که در بودجه ۹۷ نهایی می شود دهک های پردرآمد را حذف کند.

به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان، گفت: باید با حذف یارانه دهک های پردرآمد این منابع را به سمت زیرساخت ها و اشتغال سوق دهیم تا شرمنده مردم نشویم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000