هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دقایقی پیش صورت گرفت؛

آغاز جلسه علنی امروز مجلس / لایحه بودجه 97 امروز به ایستگاه بهارستان می رسد

سرویس صحن
جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز به کار کرد.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 08:19
آغاز جلسه علنی امروز مجلس / لایحه بودجه 97 امروز به ایستگاه بهارستان می رسد جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز به کار کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201706103253131369.jpg آغاز,جلسه,علنی,امروز,مجلس,/,لایحه,بودجه,97,امروز,به,ایستگاه,بهارستان,می,رسد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، نشست علنی امروز (یکشنبه 19 آذر) مجلس شورای اسلامی راس ساعت 8 و 12 دقیقه به ریاست دکتر علی لاریجانی و با حضور 204 نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.

همچنین امیرحسین قاضی زاده عضو هیات رییسه مجلس دستورکار جلسه امروز مجلس را به شرح ذیل قرائت کرد:

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: طرح دوفوریتی اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی اصلاحی مصوب 12/11/1390 (ارجاع از جلسه علنی).

گزارش کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح بند (هـ) تبصره یک و الحاق یک بند به تبصره 9 قانون بودجه سال 96 کل کشور

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد: طرح دوفوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.

گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرا ی قانون تسهیل ازدواج جوانان

گزارش‌کمیسیون‌کشاورزی،آب‌ومنابع‌طبیعی‌در مورد:  لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان1).

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد: طرح الحاق دوتبصره به ماده(617) قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم- تعزیرات و مجازات های بازدارنده) (اعاده شده از شورای محترم نگهبان2).

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد: طرح استفساریه ماده(59) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای محترم نگهبان1).

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد: طرح الحاق یک تبصره به ماده (190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (اعاده شده از شورای محترم نگهبان2).

گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد: طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی ( در اجرای ماده (104) آیین‌نامه‌داخلی‌مجلس با اولویت در دستور  قرار گرفت).

همچنین تقدیم لایحه بودجه سال 97 کل کشور توسط دکتر روحانی رئیس جمهور./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر