شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سامری:

خرمشهر با دوگانگی مدیریتی روبرو است/ دوگانگی مدیریتی خرمشهر را به کام نابودی می‌کشاند

سرویس استان ها
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: خرمشهر با دوگانگی مدیریتی روبرو است و آن را لمس می‌کند، این دوگانگی شهر را به نابودی می‌کشاند.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 08:46
خرمشهر با دوگانگی مدیریتی روبرو است/ دوگانگی مدیریتی خرمشهر را به کام نابودی می‌کشاند نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: خرمشهر با دوگانگی مدیریتی روبرو است و آن را لمس می‌کند، این دوگانگی شهر را به نابودی می‌کشاند. http://cdn.icana.ir/d/019/44055.jpg خرمشهر,با,دوگانگی,مدیریتی,روبرو,است/,دوگانگی,مدیریتی,خرمشهر,را,به,کام,نابودی,می‌کشاند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبداله سامری شامگاه گذشته در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان خرمشهر که با حضور استاندار و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در سالن شهید دورقی فرمانداری خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: دوگانگی مدیریتی در خرمشهر قابل لمس است و جوانان نمی توانند کار و پیشه ای را راه اندازی کنند.

وی گفت: باید تکلیف آبادان و خرمشهر روشن شود. اگر خرمشهر، منطقه آزاد است باید زیر نظر منطقه آزاد اداره شود و اگر منطقه آزاد نیست باید نظرات مدیران کل در این شهر اجرایی شود.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه از نارضایتی جوانان خرمشهری از وضعیت اشتغال در خرمشهر خبر داد و بیان کرد: جوانان خرمشهر، نسبت به بیکاری و استخدام نیروهای بومی در صنایع مادر همچون فولاد معترض هستند و کارگروه اشتغال اگر چه در برخی شهرها جواب داده اما در مورد خرمشهر جواب نداده است.

وی با بیان اینکه برخی مسئولان استان، امکان فعالیت بخش خصوصی را گرفته اند، افزود: اشتغال در بخش کشاورزی نوعی از اشتغال است اما در خرمشهر نابودی زمین های کشاورزی غرب کارون و جلوگیری از فعالیت فعالان حوزه کشاورزی به خاطر زهاب نیشکر و پساب های آبزیان مشاهده می شود.

سامری همچنین از دریافت آب بهای سرسام آور به عنوان عامل نابودی صنایع شیلات و اعتراض جوانان فعال دراین حوزه یاد کرد و از نادیده گرفته شدن این اعتراضات مردمی در خرمشهر خبر داد.

به گزارش مهر؛ وی در ادامه با تاکید بر اینکه می توان انتقاد را به بهترین فرصت تبدیل کرد، متذکر شد: اعتراضات موجود درخرمشهر را باید جدی در نظر گرفت چرا که این اعتراض ها اگر نادیده گرفته و جمع شوند بسیار خطرناک خواهند بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000