شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی‌حسینی:

رژیم صهیونیستی روز به روز به زمان محو شدن خود نزدیک‌تر می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی در راستای جبران ناکامی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت که آمریکا و صهیونیست‌ها بدانند که با این اقدام رژیم صهیونیستی زودتر محو خواهد شد.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 09:01
رژیم صهیونیستی روز به روز به زمان محو شدن خود نزدیک‌تر می‌شود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی در راستای جبران ناکامی های آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت که آمریکا و صهیونیست‌ها بدانند که با این اقدام رژیم صهیونیستی زودتر محو خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg رژیم,صهیونیستی,روز,به,روز,به,زمان,محو,شدن,خود,نزدیک‌تر,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی اظهار کرد: اقدام آمریکا مبنی بر اینکه بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی به رسمیت شناخته است، چند نکته را به همه مسلمانان و ملت های مستضعف و جهان ثابت می کند اول آنکه نشان می دهد آمریکا همان صهیونیست است و این صهیونیست‌ها هستند که آمریکا را اداره می‌کنند.

وی افزود: نکته دیگر آن است که این اقدام در شرایط زمانی انجام شد که آمریکایی ها دماغ شان در منطقه به خاک مالیده شده و مستاصل شده اند. بعد از پیروزی های ملت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی و جنگ های ۲۲ و ۳۳ روزه و همچنین پیروزی بر داعش و عدم امکانی برای ایفای نقش آمریکایی ها، آنها دیگر خود را تمام شده دیده و به دلیل استیصال خواستند که با چنین اقدامی شکست ها و ناکامی هایشان را جبران کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه حیثیت و اعتبار آمریکا در منطقه زیر سوال رفته است، گفت: ریشه کن شدن داعش بدون ایفای نقش آمریکا چه در حوزه دیپلماسی و چه در حوزه عمل اتفاق بزرگی در منطقه است که میدان عمل را از آمریکا گرفته است لذا آمریکا برای جبران ناکامی هایش چنین اقدامی را انجام داد.

نقوی حسینی در عین حال تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست‌ها بدانند که بیت المقدس با ماهیت اسلامی خود باقی خواهد ماند، جهان اسلام با هم متحد شده و اقدام تجاوزگرایانه آمریکایی ها تنها باعث شد که زنگ خطر بیخ گوش برخی از رهبران خوش خیال  کشورهای اسلامی به صدا در آید و بدانند که آمریکا و صهیونیست ها به کسی رحم نمی کنند.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان گفت: قطعا با این اقدام آمریکا، کشورهای اسلامی متحد شده و شاهد وحدت بیشتر بین آنها خواهیم بود. با این اتحاد مسلمانان، رژیم صهیونیستی روز به روز به زمان محو شدن خود نزدیک‌تر می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000