شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در پاسخ به تذکر قاضی پور مطرح کرد:

دولت به چالش های مهم کشور در لایحه بودجه 97 توجه کرده است

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توجه دولت به چالش های مهم کشور در لایحه اقدام مثبتی است.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 10:47
دولت به چالش های مهم کشور در لایحه بودجه 97 توجه کرده است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توجه دولت به چالش های مهم کشور در لایحه اقدام مثبتی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201601109797848907.jpg دولت,به,چالش,های,مهم,کشور,در,لایحه,بودجه,97,توجه,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه ای اظهار داشت: دولت موظف است حداکثر تا 15 آذر ماه لایحه بودجه را به مجلس تقدیم کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کل قوانین مادر آمده است که برای زلزله‌زدگان باید در قوانین بودجه موارد لازم تصویب شود تا نیاز نباشد که مجلس در هر مورد قانون تصویب کند.

وی افزود: نمایندگان استان کرمانشاه شب و روز در منطقه می‌دویدند تا پول جمع کنند در حالی که نباید اینگونه باشد و نمایندگان در مواقع حادثه با گرفتاری‌های اینچنین مواجه شوند.

قاضی پور متذکر شد: ما از امروز 10 روز فرصت داریم تا لایحه بودجه را نقد کنیم و مانند برنامه ششم مجلس دقیقاً بررسی‌های لازم را انجام دهد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به تذکر قاضی پور اظهار داشت: لایحه بودجه سال 97 در اختیار نمایندگان است و وقت دارید پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهند و کمیسیون های تخصصی نیز با دقت بررسی کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه من این است که لایحه را با دقت بخوانید و بر اساس نگرانی هایی که وجود دارد پیشنهادات مدونی را به کمیسیون تخصصی ارائه کنید و کمیسیون های تخصصی نیز وقت کافی را به این موضوع اختصاص دهند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در سخنان خود عنوان کرد که چالش های مهم کشور در لایحه بودجه آمده است، گفت این اقدام دولت فکر خوبی است و نمایندگان با توجه به تسلطی که بر این چالش ها دارند باید این موارد را مورد توجه قرار دهند و اگر در لایحه به موضوعاتی توجه نشده نمایندگان پیشنهادات خود را برای اصلاح شرایط ارائه کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر