هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی‌دلیگانی مطرح کرد:

بودجه ریزی برمبنای عملکرد نکته مثبت بودجه/جای خالی برنامه ششم توسعه در لایحه بودجه سال 97

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:لایحه بودجه سال97 برشی از برنامه 4 ساله دولت بوده این در حالی است که بر اساس قانون باید بودجه برشی از برنامه ششم توسعه باشد.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 11:37
بودجه ریزی برمبنای عملکرد نکته مثبت بودجه/جای خالی برنامه ششم توسعه در لایحه بودجه سال 97 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:لایحه بودجه سال97 برشی از برنامه 4 ساله دولت بوده این در حالی است که بر اساس قانون باید بودجه برشی از برنامه ششم توسعه باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711103191902016.jpg بودجه,ریزی,برمبنای,عملکرد,نکته,مثبت,بودجه/جای,خالی,برنامه,ششم,توسعه,در,لایحه,بودجه,سال,97 Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص لایحه بودجه 97 گفت:رئیس جمهور پیش از تقدیم لایحه بودجه سال 97 در صحن علنی مجلس اظهار کرد که لایحه بودجه سال 97، برشی از برنامه 4 ساله دولت بوده این در حالی است که بر اساس قانون باید بودجه برشی از برنامه پنج ساله، ششم توسعه کشور باشد چرا که مجلس مدت زمانی را صرف تصویب قانون برنامه کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رئیس جمهور اشاره کرد ;i موضوع اشتغالزایی به عنوان یک اولویت در بودجه سال 97 مطرح شده است، که احساس می کنم این نوع صحبت ها یک نوع اشتغال فکری برای مردم، مسئولان و نمایندگان ایجاد می کند که به نوعی فرافکنی و عدم پاسخ دهی دولت در زمینه اشتغالزایی است چرا که دولت عملکرد خوبی در زمینه اشتغالزایی نداشته است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تدوین لایحه بودجه بر مبنای عملکرد یکی از نکات مثبت لایحه بودجه سال 97 بوده همچنین توجه به خانه دار شدن مردم و نوسازی بافت فرسوده از دیگر نکات مثبت لایحه بودجه سال آینده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر