هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در تذکر شفاهی مطرح شد:

انتقاد شریعت نژاد از وزارت بهداشت به دلیل کمبود امکانات امور درمانی در غرب استان مازندران

سرویس صحن
نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا کی مردم غرب استان مازندران باید برای امور درمانی خود به مراکز استان های مجاور مراجعه کنند.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 12:40
انتقاد شریعت نژاد از وزارت بهداشت به دلیل کمبود امکانات امور درمانی در غرب استان مازندران نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا کی مردم غرب استان مازندران باید برای امور درمانی خود به مراکز استان های مجاور مراجعه کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201609101168615598.jpg انتقاد,شریعت,نژاد,از,وزارت,بهداشت,به,دلیل,کمبود,امکانات,امور,درمانی,در,غرب,استان,مازندران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس اله شریعت نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور اظهار داشت: از دولت انتظار داریم که سرمایه گذاری بخش خصوصی را متناسب با مزیت های کشور تسهیل کند ولی دولت راه ها را برای بخش خصوصی بسته است.

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به وزیر راه در خصوص تعیین محدوده راه های غرب استان مازندران و کمربندی های شهرهای غربی استان تذکر می دهم و در خصوص فرودگاه رامسر نیز منتظر اقدام دولت هستیم.

وی در تذکر به وزیر نیرو ادامه داد: برای رودخانه های شهرهای غرب استان مازندران به دلیل عدم مدیریت وزارت نیرو مشکلات زیادی به وجود آمده است که حتی آب شرب و کشاورزی منطقه دچار مشکل شده است.

شریعت نژاد در تذکر به وزیر بهداشت گفت: تا کی مردم غرب استان مازندران با 300 هزار جمعیت برای امور درمانی خود باید به استان های مجاور مراجعه کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در تذکر به وزرای جهاد کشاورزی و صنایع گفت: چرا پایانه گل و گیاه که از سال 87 با آن موافقت شده و در جهت حمایت از کشاورزان ایجاد شده چند سال است راکد مانده و اقدامی در این زمینه انجام نمی شود.

شریعت نژاد در تذکر به وزیر صنعت گفت: آقای وزیر دستور فرمایید واگذاری های بانک صنعت و معدن به ویژه شرکت آیینه دماوند مورد بررسی قرار گیرد و به این سوال نیز پاسخ داده شود که چرا شرکت خزرخز بعد از 18 سال واگذاری آن هم بعد از چند مرحله و با حدود 2 هزار شاغل همچنان راکد مانده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000