شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون اقتصادی مجلس:

پایان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز/ لایحه به زودی به صحن علنی ارسال می‌شود

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اتمام بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 19:27
پایان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز/ لایحه به زودی به صحن علنی ارسال می‌شود نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اتمام بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701100722757206.jpg پایان,بررسی,لایحه,اصلاح,قانون,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز/,لایحه,به,زودی,به,صحن,علنی,ارسال,می‌شود Icana

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در نشست امروز کمیسیون موارد الحاقی و اصلاحات لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز جمع‌بندی شدو بزودی به صحن علنی ارائه خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهمترین رویکرد در این لایحه، ایجاد شرایط سخت‌گیرانه‌تر نسبت به گذشته در خصوص قاچاق کالا، مصادیق قاچاق و ضوابط و مجازات‌های پیش‌بینی شده برای افرادی بود که مبادرت به قاچاق می‌کنند.

کریمی تصریح کرد: باید توجه داشت به صرف اصلاح قوانین و مقررات این قاچاق از بین نمی‌رود بلکه باید به سایر عوامل هم پرداخته شود اگرچه قانون بستر اصلی کار است و دستگاه‌های مجری با قانون سر کار دارند اما سایر دستگاه‌های دولتی یا ارکان حکومتی مثل قوه قضاییه هم که در این زمینه نقش دارند باید وظایف‌شان را به خوبی انجام دهند تا شاهد کاهش پدیده قاچاق و حذف آن از اقتصاد ملی باشیم.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مقرر شده که لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی به صحن علنی مجلس ارسال شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000