ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/05/11 12:51:00
سرویس صحن

نماینده سروستان: 22 خرداد همدلی مردم با نظام را به ظهور رساند

**نصرالله کوهی نماینده سروستان تصریح کرد: ۲۲ خرداد همدلی و همراهی مردم با نظام را به منصه ظهور رساند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی با بیان اینکه 22 خرداد یک حماسه و حکم تایید بر نظام اسلامی بود اظهار داشت: 22 خرداد حضور پاک و بی‌غل و غش مردمی بود که بار دیگر همدلی و همراهی را با نظام دینی به ظهور رساندند.

وی افزود: در 22 خرداد پرده دو رنگی، نفاق و دورویی کنار رفت، نفاق جدید داخلی در لباس و عناوین مختلف نمود پیدا کرد.

نماینده سروستان تصریح کرد: 22 خرداد پشت پرده نفاق، همه دنیا طلبان پول پرست و قدرت طلبان قلدرماب و همه دلدادگان به شرق و غرب یکجا به تقابل با انقلاب اسلامی برخاستند و آن حمایت خودباخته مترصد یک انقلاب رنگین بودند که با الطاف الهی و حضور امت حزب الله و تدابیر رهبر معظم انقلاب خنثی شد.

کوهی با بیان اینکه در نقد عملکرد ملت باید طبق فرموده مقام معظم رهبری منصفانه برخورد کرد اظهار داشت: براستی هر یک از ما اگر جای دولت نهم بودیم آیا بیشتر و بهتر از این دولت عمل می‌کردیم.

وی افزود: رهبر عزیز انقلاب امت حزب الله و شیفتگان ولایت با چشم و گوشی باز و قلبی مملو از عشق چشم به راه آینده ایستاده‌ایم و گوش به فرمان رهبر هستیم تا هر جریانی که بوی نفاق و دودستگی می‌دهد را در هم بکوبیم.

نماینده سروستان در ادامه گفت: از رئیس جمهور انتظار داریم مخاطرات پیش آمده پایان دهد و اطاعت و تبعیت از مقام معظم رهبری را پیش از گذشته به ظهور برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet