هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه:

استفاده دولت از تسهیلات فاینانس در لایحه بودجه 97 به 50 میلیارد دلار افزایش یافت

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نشست کمیسیون را تشریح کرد.
دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت 17:28
استفاده دولت از تسهیلات فاینانس در لایحه بودجه 97 به 50 میلیارد دلار افزایش یافت عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نشست کمیسیون را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg استفاده,دولت,از,تسهیلات,فاینانس,در,لایحه,بودجه,97,به,50,میلیارد,دلار,افزایش,یافت Icana

محمدحسینی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست نوبت عصر کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات بیان داشت: 5 تبصره از بخش درآمدی لایحه بودجه سال 97 مورد بررسی قرارگرفت و برخی از این تبصره ها اصلاح یا بررسی آن به زمان دیگر موکول شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص موارد استفاده از اوراق مشارکت و اسناد خزانه اسلامی به جمع بندی رسیدیم. البته در زمینه برداشت از صندوق توسعه ملی به دلیل مغایرت با احکام برنامه ششم توسعه بررسی این موضوع به نشست دیگری موکول شد.

نماینده مردم تفرش درمجلس دهم شورای اسلامی گفت: همچنین رسیدگی به موضوع برداشت 200 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای صندوق شکوفایی و نوآوری نیز بعد از ارائه گزارش عملکرد این صندوق موکول شد.

این نماینده مجلس با اشاره به تسهلات فاینانسی در لایحه بودجه عنوان کرد: دولت در این لایحه استفاده از 30 میلیارد دلار تسهیلات فاینانسی را درنظر گرفته بود که در کمیسیون این رقم به 50 میلیارد دلار افزایش یافت اما استفاده از تسهیلات فاینانسی باقی مانده از سال گذشته حذف شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000