خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/05/11 12:57:00
سرویس صحن
جعفری خواستار شد

لایحه خدمات رسانی به ایثارگران در دستور قرار گیرد

** نماینده سمیرم طی یک تذکر آیین نامه‌ای خواستار در دستور قرار گرفتن لایحه خدمات رسانی به ایثارگران شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، بهروز جعفری در جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: متاسفانه شاهدیم بعضی از همکاران در قالب تذکر شفاهی، به رئیس جمهور و دولت حمله می‌کنند که هیات رئیسه باید مانع این مساله شود.

وی در بخش دیگری از تذکر خود تصریح کرد: در حال حاضر کشاورزان به دلیل خشکسالی، قدرت پرداخت بدهی‌های خود را ندارند، لذا از هیات دولت می‌خواهیم که نسبت به استمهال وام‌ها اقدام کند.

جعفری همچنین در تذکری دیگر گفت: چند هفته است که لایحه خدمات رسانی به ایثارگران در دستور کار جلسه علنی قرار می‌گیرد اما بررسی نمی‌شود.

وی افزود: اگر قرار است این روال ادامه پیدا کند، همان بهتر است که اصلا در دستور قرار نگیرد!

نماینده سمیرم همینطور طی یک تذکر آیین‌نامه‌ای خاطرنشان کرد: ظاهرا چندی است که مجلس در سایه هم تشکیل شده است و ما شاهد برگزاری جلسات مخفی برای بررسی موضوع سوانح هوایی اخیر بودیم که هیچ گزارشی در این خصوص به نمایندگان ارائه نشد.

محمدحسن ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر جعفری یادآور شد: تصویب لایحه ایثارگران به دلیل بار مالی با اشکال شورای نگهبان مواجه می‌شود لذا این لایحه مورد بررسی مجدد کمیسیون مربوطه قرار گرفت تا بحث بار مالی آن به نحوی اصلاح شود.

وی همچنین در پاسخ به تذکر دیگر نماینده سمیرم خاطرنشان کرد: اینکه کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای بررسی موضوعات مربوط به حوزه خود جلساتی را برگزار کنند امری کاملا طبیعی است.

وی افزود: در مورد سوانح هوایی اخیر هم کمیسیون‌های تخصصی جلساتی را برگزار کردند که اگر شما تمایل به شرکت در آن داشتید می‌توانستید در آن جلسات حضور یابید و به ارائه نقطه نظرات خود بپردازید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet