هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آیت الله مکارم شیرازی:

ادعای عربستان سعودی در مورد کمک موشکی ایران به یمن مضحک است

سرویس دیگر رسانه‌ها
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: عربستان سعودی یک تیکه آهن پیدا کرده و در سازمان ملل مطرح می‌کنند که ایران به یمن موشک داده است؛ آیا این مضحک نیست؟
چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 12:08
ادعای عربستان سعودی در مورد کمک موشکی ایران به یمن مضحک است یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: عربستان سعودی یک تیکه آهن پیدا کرده و در سازمان ملل مطرح می‌کنند که ایران به یمن موشک داده است؛ آیا این مضحک نیست؟ http://cdn.icana.ir/d/019/44003.jpg ادعای,عربستان,سعودی,در,مورد,کمک,موشکی,ایران,به,یمن,مضحک,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی قبل از ظهر چهارشنبه در درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به زورگویی آمریکا و غرب در دنیای امروز گفت: این روزها بحث مضحکی از سوی عربستان در مورد موشک‌های ایران مطرح شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا به بهانه بمب اتم و موشک‌های کره شمالی به این کشور فشار وارد کرده است، افزود: این در حالی است که خود این‌ها صاحب هزاران بمب اتمی هستند.

این استاد سطوح عالی حوزه با اشاره به حمایت تسلیحاتی آمریکا و غرب از عربستان سعودی، اضافه کرد: عربستان سعودی یک تیکه آهن پیدا کرده و در سازمان ملل مطرح می‌کنند که ایران به یمن موشک داده است؛ آیا این مضحک نیست.

وی بیان کرد: ایران موشک به یمن نداده ولی اگر هم به فرض می‌داد شما شبانه‌روز بر سر این مردم مظلوم بمب و موشک می‌زنید.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: این‌ها خودشان از همه دنیا اسلحه می‌گیرند ولی صاحبان کشور یمن حق دفاع از خود را ندارند؟

وی با تأکید بر ضرورت دشمن‌شناسی، اظهار کرد: دنیای امروز این است؛ باید آن را بشناسیم؛ زیرا اگر نشناسیم فریب خواهیم خورد.

مرجع تقلید شیعیان اضافه کرد: این‌ها خودشان این همه بمب اتم دارند و اگر کره شمالی هم یکی داشته باشد چه می‌شود؟ البته ما با بمب اتم مخالف هستیم ولی چرا آن‌ها هر چه می‌خواهند داشته باشند ولی مردم کشورهای دیگر نداشته باشند.

وی افزود: متأسفانه این منطق هم در دنیا از بین رفته و دولت‌های دنیا مرعوب شده‌اند و خیال می‌کنند فقط دولت‌های استکباری حق دارند همه چیز داشته باشند و دیگران نداشته باشند.

به گزارش مهر، وی افزود: استکبار دنبال انحصارطلبی است ولی من در اخبار ندیدم دولتی و مسئولی در دنیا به کار این‌ها اعتراض کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000