هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه تشریح کرد:

تهدیدات نیکی هیلی در مجمع سازمان ملل برای دنیا چه تاثیری بر سرنوشت جابجایی پایتخت اسرائیل می گذارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا صرفا در حوزه تهدید کار می‌کند و تهدید اعضای سازمان ملل ازسوی ترامپ باعث خشم کشورها شده است.
جمعه 1 دی 1396 ساعت 12:31
تهدیدات نیکی هیلی در مجمع سازمان ملل برای دنیا چه تاثیری بر سرنوشت جابجایی پایتخت اسرائیل می گذارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا صرفا در حوزه تهدید کار می‌کند و تهدید اعضای سازمان ملل ازسوی ترامپ باعث خشم کشورها شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712109843022369.jpg تهدیدات,نیکی,هیلی,در,مجمع,سازمان,ملل,برای,دنیا,چه,تاثیری,بر,سرنوشت,جابجایی,پایتخت,اسرائیل,می,گذارد Icana

حشمت ‌الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ‌ملت، در واکنش به تهدید کشورهای عضو سازمان ملل متحد ازسوی آمریکا در جریان رسیدگی به پیش نویس قطعنامه مخالفت با به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: نفوذ آمریکا روز به روز در دنیا رو به کاهش است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اعتقاد داریم تهدید کشورهای عضو سازمان ملل متحد از نوع تهدیدات ترامپ است که صرفا در حرف صورت می گیرد و تنها کشورهای عضو سازمان به خصوص هم پیمانان آمریکا را خشمگین می کند.

وی افزود: آمریکا با همه بودجه نظامی که دارد و حتی 50 برابر کره شمالی است، هنوز نتوانسته این کشور را از سیاست های نظامی خود باز دارد و این نشان از تضعیف جایگاه آمریکا در عرصه بین الملل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قطعا دنیا در برابر آمریکا موضع می گیرد و هیچ ترسی ندارد، خاطرنشان کرد: آمریکا صرفا در حوزه تهدید کار می کند و علیرغم اینکه سازمان ملل متحد به اعتبارات آمریکا وابستگی دارد اما اجازه تهدید به آمریکا نمی دهد.

به گزارش خانه ملت، نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد در هفته گذشته درباره طرح پیشنهادی مصر در خصوص رد اقدام دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی با حمایت 14عضو این شورا مواجه شد، اما آمریکا این قطعنامه را وتو کرد.

بعد از آن قرار شد پیش نویس این قطعنامه به رأی گذاشته شود که بعد از این قرار نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد با تهدید کشورها در مخالفت با اقدام آمریکا در نامه ای تهدید آمیز به نمایندگان کشورهای مختلف درسازمان ملل متحد نوشت: رئیس جمهوری آمریکا رأی آنها در مجمع عمومی این سازمان در مخالفت با تصمیم واشنگتن در مورد بیت المقدس را زیر نظر دارد. در نهایت نیز قطع نامه رد این اقدام با 139 رای موافق به تصویب رسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000