هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الماسی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از قوانین سختگیرانه برای مرزنشینان/ درد مردم عسلویه در هوای آلوده را کسی نمی‌فهمد

سرویس صحن
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات مرزنشینان استان بوشهر، از قوانین سختگیرانه برای مرزنشینان انتقاد کرد.
یکشنبه 3 دی 1396 ساعت 12:39
انتقاد از قوانین سختگیرانه برای مرزنشینان/ درد مردم عسلویه در هوای آلوده را کسی نمی‌فهمد عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات مرزنشینان استان بوشهر، از قوانین سختگیرانه برای مرزنشینان انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103930838638.jpg انتقاد,از,قوانین,سختگیرانه,برای,مرزنشینان/,درد,مردم,عسلویه,در,هوای,آلوده,را,کسی,نمی‌فهمد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سکینه الماسی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: جنابعالی با شعار بهبود وضع اقتصادی وارد کارزار انتخابات شده و رئیس جمهور شدید، اما از شرایط اقتصادی مردم اطلاع ندارید.

نماینده مردم عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: با قوانین سختگیرانه مشکلاتی برای مرزنشینان به وجود آمده است، گناه آنها چیست که ناکامی های کلان اقتصادی در کشور به گردن مرزنشینان افتاده است. مرزنشینان غیر از ته لنجی هیچ مفروض دیگری برای ارتزاق آنها وجود ندارد. کسی منکر اعمال قانون و قاعده نیست، اما قانون برای بهتر اداره کردن کشور تصویب شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم دیلم، دیر، عسلویه، کنگاه و گناوه به روز سیاه نشسته اند، تصریح کرد: نمی توان راه را بر روی فعالیت و کار مردم بست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس سازمان محیط زیست گفت: به دلیل هوای آلوده در تهران سه روز مدارس و ادارات به درستی تعطیل شد، اما درد مردم مظلوم عسلویه در هوای آلوده را چه کسی می فهمد؟ چرا حل مشکلات مردم این منطقه را به دلیل تنفس هوای آلوده پیگیری نمی کنید./

پایان پیام

خبرنگار: کاوه احمدی

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر