هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرآبادی در نشست جست و جوی راهبردهای مشترک برای مبارزه با تروریسم در منطقه و نقش پارلمان ها:

سازمان ملل در مبارزه با تروریسم کارنامه موفقی ندارد / تروریسم خوب و بد نداریم

سرویس حوزه ریاست
عضو هیات رییسه مجلس از عملکرد سازمان ملل متحد در مبارزه با تروریسم انتقاد کرد.
یکشنبه 3 دی 1396 ساعت 13:43
سازمان ملل در مبارزه با تروریسم کارنامه موفقی ندارد / تروریسم خوب و بد نداریم عضو هیات رییسه مجلس از عملکرد سازمان ملل متحد در مبارزه با تروریسم انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107216740009.jpg سازمان,ملل,در,مبارزه,با,تروریسم,کارنامه,موفقی,ندارد,/,تروریسم,خوب,و,بد,نداریم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست نخست امروز تحت عنوان "جستجوی راهبردهای مشترک برای مبارزه با تروریسم در منطقه و نقش پارلمان‌ها" گفت: یکی از نکات مهم ریشه‌های فرهنگی تروریست است که با پشتیبانی برخی کشورهای منطقه افراط‌گری را به نام اسلام و مسلمانی تجویز می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران یکی از بزرگترین قربانیان تروریست است، تصریح کرد: تروریست‌ها حتی تا داخل پارلمان ایران آمدند و لذا بسیاری از شهروندان ایرانی را به شهادت رساندند، هم‌اکنون نیز از سوی سران آمریکا و کنگره و دولتمردان این کشور مورد حمایت قرار گرفتند.

وی ادامه داد: تروریست‌ها مهمترین معضل جهان امروز به شمار می‌آیند، لذا باید نکاتی را در این زمینه در نظر گرفت؛ نخست مبارزاتی است که به اراده قوی رهبران جهان اسلام و همکاری‌های دسته جمعی نیازمند است.

امیرآبادی ادامه داد: از سوی دیگر تروریست خوب و بد نداریم و نباید از استانداردهای دوگانه کشورهای دیگر در این زمینه استفاده شود. نکته سوم عملکرد سازمان ملل و شورای امنیت در مقابله با پدیده شوم است که به هنگام و به موقع نبوده است؛ لذا در غیاب این اقدام موثر سازمان‌های بین‌المللی، باید ابتکارهای منطقه‌ای را غنیمت شمرد.

وی ادامه داد: بر اساس سایر نکات دولت‌ها باید توجیهات عملی را بیشتر به کار ببندند و اجازه ندهیم داعش شکست خورده در عراق، سوریه و لبنان به سایر کشورها هدایت شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر