هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نشست بررسی راهکارهای مبارزه با تروریسم با صدور بیانیه ای پایان یافت/ اجلاس بعدی در تهران برگزار می شود

سرویس حوزه ریاست
نشست اختتامیه کنفرانس مشترک روسای مجالس ایران، ترکیه، پاکستان، افغانستان، روسیه و چین عصرامروز با صدور بیانیه مبارزه با تروریسم برگزار شد.
یکشنبه 3 دی 1396 ساعت 17:59
نشست بررسی راهکارهای مبارزه با تروریسم با صدور بیانیه ای پایان یافت/ اجلاس بعدی در تهران برگزار می شود نشست اختتامیه کنفرانس مشترک روسای مجالس ایران، ترکیه، پاکستان، افغانستان، روسیه و چین عصرامروز با صدور بیانیه مبارزه با تروریسم برگزار شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712101212183628.jpg نشست,بررسی,راهکارهای,مبارزه,با,تروریسم,با,صدور,بیانیه,ای,پایان,یافت/,اجلاس,بعدی,در,تهران,برگزار,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  نشست اختتامیه کنفرانس مشترک روسای مجالس ایران، ترکیه، پاکستان، افغانستان، روسیه و چین  عصرامروز (یکشنبه، 3 دی ماه) برگزار شد.

گفتنی است؛براساس مطالب مطرح شده در نشست نخست با عنوان "جستجوی راهبردهای مشترک برای مبارزه با تروریسم در منطقه و نقش پارلمان‌ها "و نشست دوم تحت عنوان "شناسایی چشم اندازهای در مسیر رفاه مشترک از طریق افزایش ارتباطات منطقه‌ای"، بیانیه مشترکی صادر و توسط تمام روسای مجالس امضا شد.

گفتنی است رئیس مجلس سنای پاکستان در نشست اختتامیه ضمن تشکر از حضور هیأت‌های پارلمانی ایران، روسیه، ترکیه، افغانستان و چین گفت: در خصوص چالش‌های تروریست مذاکره کردیم و بیانیه‌ای نیز امضا شد.

بر اساس اعلام رضایت رئیس مجلس شورای اسلامی ایران کنفرانس بعدی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه روسای مجالس حاضر در این کنفرانس درخصوص موضوعی واحد متحد و هماهنگ هستند،افزود: از ظرفیت پارلمان‌های خود و دیپلماسی پارلمانی استفاده خواهیم کرد،البته نه تنها در راستای مبارزه صِرف با تروریسم ؛بلکه در سایر حوزه‌های اقتصادی، بهداشتی و آموزش نیز در آینده روابط خود را گسترش خواهیم داد.

رئیس مجلس سنای پاکستان تأکید کرد: این کنفرانس سنگ بنای سایر همکاری‌ها با کشورهای مذکور بوده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر