هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکترلاریجانی در دیدار با رئیس مجلس افغانستان مطرح کرد؛

آمادگی ایران برای گسترش روابط با افغانستان در تمامی حوزه ها

سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس شورای اسلامی حضور افغانستان در نشست مبارزه با تروریسم در پاکستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: طرح نقطه نظرات افغانستان در حوزه تروریسم در لفافه و آشکارا به درستی مطرح شد.
دوشنبه 4 دی 1396 ساعت 15:50
آمادگی ایران برای گسترش روابط با افغانستان در تمامی حوزه ها رئیس مجلس شورای اسلامی حضور افغانستان در نشست مبارزه با تروریسم در پاکستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: طرح نقطه نظرات افغانستان در حوزه تروریسم در لفافه و آشکارا به درستی مطرح شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712108418586851.jpg آمادگی,ایران,برای,گسترش,روابط,با,افغانستان,در,تمامی,حوزه,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اعزامی به پاکستان، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه، 4 دی ماه) با عبدالرئوف ابراهیمی رئیس مجلس افغانستان دیدار کرد و گفت و گو کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار آمادگی ایران برای افزایش روابط ایران و افغانستان در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی را اعلام کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین حضور افغانستان در نشست راهکارهای مبارزه با تروریسم در پاکستان را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: به درستی تمام نقطه نظرات شما در لفافه و آشکارا در خصوص تروریسم مطرح شده است.

رئیس مجلس افغانستان: جمهوری اسلامی شرایط افزایش روابط با افغانستان را باتوجه به نقش برجسته خود در منطقه فراهم کند

عبدالرئوف ابراهیمی رئیس مجلس افغانستان نیز با یادآوری مشکلاتی که تروریست ها در منطقه ایجاد کرده اند، گفت:  خواهشمندیم رئیس مجلس شورای اسلامی ایران با توجه به نقش برجسته خود در بین کشورهای منطقه شرایط افزایش روابط با افغانستان را فراهم کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر