هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه‌:

دولت دراستمهال وام بانکی زلزله‌زدگان کرمانشاه سلیقه‌ای عمل می‌کند/هنوز برخی مردم در چادر زندگی می کنند

سرویس اجتماعی
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با انتقاد از سلیقه ای عمل کردن دولت در استمهال وام های بانکی زلزله زدگان کرمانشاه، گفت:‌ هنوز کانکس ها به شکل کامل استقرار پیدا نکرده است.
سه‌شنبه 5 دی 1396 ساعت 10:20
دولت دراستمهال وام بانکی زلزله‌زدگان کرمانشاه سلیقه‌ای عمل می‌کند/هنوز برخی مردم در چادر زندگی می کنند عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با انتقاد از سلیقه ای عمل کردن دولت در استمهال وام های بانکی زلزله زدگان کرمانشاه، گفت:‌ هنوز کانکس ها به شکل کامل استقرار پیدا نکرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg دولت,دراستمهال,وام,بانکی,زلزله‌زدگان,کرمانشاه,سلیقه‌ای,عمل,می‌کند/هنوز,برخی,مردم,در,چادر,زندگی,می,کنند Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، درخصوص آخرین وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه، گفت:‌ در حال حاضر بخشی از مردم در چادر زندگی می کنند،کانکس ها هنوز به طورکامل استقرار پیدا نکرده و در مناطقی مانند اسلام آباد غرب و دالاهو این مشکلات همچنان وجود دارد، همچنین وعده های دولت در بخشی از حوزه ها تاکنون اجرایی نشده است.

نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو درمجلس شورای اسلامی افزود:‌ به عنوان مثال استمهال و یا تغییر در زمان پرداخت وام های بانکی باید در تمامی مناطق به دلیل ایجاد مشکل در کسب و کار مردم و کاهش قدرت خرید مردم انجام شود، اما درحال حاضر مسئولان برای این مسئله به شکل سلیقه ای عمل می کنند؛ یعنی برخی بانک ها دستورالعمل را اجرایی کرده و دربرخی شرایط کوتاهی می کنند.

وی با بیان اینکه موضوع دیگر تخریب کامل اسباب و اثاثیه منازل است، تصریح کرد:‌ برای منازلی که به شدت تخریب شدند، مشکلات بسیاری همزمان وجود دارد، اما برای منازلی که تنها بخشی ازآن تخریب شده است ازسوی مسئولان کارشکنی صورت می گیرد؛ به طوری که مقرر شده بود 2 میلیون تومان وام بلاعوض و 10 میلیون تومان وام به مردم پرداخت شود؛ اما گفته می شود این اعتبارات مربوط به منازلی است که به طور کامل تخریب شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، با بیان اینکه بارها این موارد با تذکر پیگیری شده است، گفت:‌ متاسفانه پس از هر تذکری کارهایی انجام می شود، اما مجدد همان کوتاهی ها ادامه پیدا می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000