سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در دیدار با مجمع خیرین سلامت:

خیرین سلامت پروژه های نیمه تمام بیمارستانی را تکمیل کنند/ مجلس پیگیر معافیت گمرکی واردات تجهیزات پزشکی

سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام دولت در حوزه بهداشت و سلامت گفت: خیرین سلامت به‌جای آغاز پروژه‌های جدید، پروژه‌های نیمه کاره کشور را به اتمام برسانند.
سه‌شنبه 5 دی 1396 ساعت 19:09
خیرین سلامت پروژه های نیمه تمام بیمارستانی را تکمیل کنند/ مجلس پیگیر معافیت گمرکی واردات تجهیزات پزشکی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام دولت در حوزه بهداشت و سلامت گفت: خیرین سلامت به‌جای آغاز پروژه‌های جدید، پروژه‌های نیمه کاره کشور را به اتمام برسانند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712104530227838.jpg خیرین,سلامت,پروژه,های,نیمه,تمام,بیمارستانی,را,تکمیل,کنند/,مجلس,پیگیر,معافیت,گمرکی,واردات,تجهیزات,پزشکی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز(سه شنبه، 5 دی ماه) با مجمع خیرین سلامت دیدار و گفت و گو کرد.

خیرین سلامت پروژه‌های نیمه تمام دولت را به اتمام برسانند

دکتر لاریجانی در این دیدار خیرین را افرادی خدوم، مخلص و متواضع دانست و به بیان چند پیشنهاد برای کار خیرین حوزه سلامت پرداخت و گفت: در حال حاضر وزارت بهداشت تعداد زیادی پروژه های بهداشتی و بیمارستان های نیمه کاره دارد که بعد از اندکی سرمایه گذاری کار رها شده و اکنون شما می توانید آنها را تکمیل کنید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه خیرین می توانند در استان های مختلف پروژه ها را بررسی کرده و برخی از آنها را برای تکمیل انتخاب کنند، افزود: به جای اینکه پروژه جدیدی را آغاز کنید که کار آن سخت تر است پروژه های نیمه کاره را تمام کنید.

ضرورت استفاده از ظرفیت ایرانیان متمول خارج از کشور برای شرکت در کار خیر

وی در ادامه با بیان اینکه در خارج از کشور نیز ایرانیان متمول داریم که برای حضور در کار خیر آمادگی دارند، اظهار داشت: جلسه ای با آنها در داخل یا خارج از کشور بگذارید و پروژه های نیمه تمام را به آنها نشان دهید و برای کار از آنها دعوت کنید لذا علاوه بر اینکه خدمت است، همگرایی نیز به وجود می آید و کار کم ارزشی نیست.

دکتر لاریجانی همچنین با بیان اینکه در سفرهای داخلی می توانید حضور داشته باشید تا از نزدیک پروژه های نیمه کاره را ببینید، خاطرنشان کرد: البته پیش از این خیرین سلامت در بسیاری از روستاها پروژه های نیمه تمام بهداشتی و بیمارستانی را تکمیل کرده اند اما با حضور در سفرها و آشنایی با نقاط نیازمند می توان از ظرفیت خیرین برای تکمیل پروژه ها استفاده کرد.

پیگیری معافیت پرداخت حق گمرک برای واردات تجهیزات پزشکی در مجلس

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت: بحث معافیت واردات تجهیزات پزشکی از پرداخت گمرک و معافیت از عوارض شهرداری در جریان ساخت و ساز را نیز در مجلس پیگیری می کنیم.

به گزارش خانه ملت، در ابتدای این جلسه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه و رئیس فراکسیون حمایت از خیرین نیز به ارائه گزارشی از عملکرد خیرین سلامت پرداختند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر