هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی مطرح کرد:

کمیسیون‌های تخصصی در هفته پس از سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، جلسات خود را برگزار کنند

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت، گفت: پس از هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، کمیسیون‌های تخصصی می‌توانند جلسات خود را برگزار کنند.
چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت 10:13
کمیسیون‌های تخصصی در هفته پس از سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، جلسات خود را برگزار کنند رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس به مدت دو هفته جلسه علنی نخواهد داشت، گفت: پس از هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، کمیسیون‌های تخصصی می‌توانند جلسات خود را برگزار کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104541748904.jpg کمیسیون‌های,تخصصی,در,هفته,پس,از,سرکشی,به,حوزه‌های,انتخابیه،,جلسات,خود,را,برگزار,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 6 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تقاضا و تذکر نمایندگان درخصوص تعطیلی دو هفته آینده جلسات علنی مجلس گفت: بعد از جلسه امروز نمایندگان یک هفته برای سرکشی به مناطق حوزه انتخابیه فرصت دارند، اما بر حسب تقاضای کمیسیون تلفیق بودجه جهت عدم برگزاری جلسات علنی مجلس تصمیم گرفته شد، زمان سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه به دو هفته افزایش یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان در این جلسه اصرار دارند که در زمان بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق در مجلس حضور داشته باشند، بنابراین مانعی از نظر هیات رئیسه وجود ندارد، لذا طی دو هفته آینده جلسات علنی نخواهیم داشت، اما پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه در هفته آینده، کمیسیون های تخصصی می توانند جلسات خود را برگزار کنند.

وی ادامه داد: بنابراین کمیسیون تلفیق بودجه در تمام این مدت جلسات خود را خواهد داشت، کمیسیون های تخصصی نیز از تاریخ 17 دی ماه صبح و بعدازظهر جلسات خود را برگزار کنند و در این مدت با کمیسیون تلفیق بودجه نیز در ارتباط باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از این رو نمایندگان تنها به مدت یک هفته برای سرکشی حوزه انتخابیه فرصت دارند، بعد از آن جلسات کمیسیون های تخصصی دایر خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر